پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷
ترسیم افق کاری و اهتمام به پایداری تجارت همه جانبه در راستای موافقتنامه چابهار
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان در راستای تسهیل ترانزیت کالاهای کشور افغانستان از طریق بندر چابهار با مدیر عامل منطقه ویژه دوغارون و مدیر کل سرمایه گذاری و روابط بین الملل استانداری خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۳
تشریح فرصتهای بی شمار سرمایه گذاری در بزرگترین بندر اقیانوسی کشور/ سرمایه گذاری آستان قدس رضوی و ورود بخش خصوصی به مثابه اطمینان از توسعه و ثبات بندر چابهار
در نشست مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان و مدیر عامل عمران و توسعه اقتصادی آستان قدس رضوی مطرح شد: سرمایه گذاری آستان قدس رضوی و ورود بخش خصوصی به مثابه اطمینان از توسعه و ثبات بندر چابهار
۰۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
ظرفیت های بی نظیر سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اکثر بنادر کشور به توسعه یافتگی قابل قبولی دست یافتند از اینرو با معرفی پتانسیل های بندر شهید بهشتی چابهار می توان سرمایه گذاران داخلی و خارجی را به سرمایه گذاری در این بندر استراتژیک دعوت کرد.
۰۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
در راستای مسئولیت اجتماعی صورت پذیرفت; افتتاح یک باب مدرسه ساخته شده توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان در روستای عشایری جگانی
همزمان با دومین روز از هفته دولت یک باب مدرسه ابتدایی عشایری در روستای جگانی با اعتباری بالغ بر ۴۵۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.
۰۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
رشد جهشی 103 درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کانتینر در بندر چابهار
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان از رشد 103 درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کانتینر در بندر چابهار از ابتدای سال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
۰۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
اختصاص تخلیه 20 درصد کالاهای اساسی در بندر شهید بهشتی چابهار مشوق اصلی تکمیل راه آهن چابهار-زاهدان
فعال سازی کریدور شمال – جنوب (کریدور چابهار) با اتصال بندر چابهار به شبکه ریلی به عنوان اولویتی مهم در رقابت پذیری حمل کالا و ارتقاء سهم ترانزیت و تجارت دریایی حائز اهمیت فراوان خواهد بود.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۹:۳۱
حضور پررنگ و موثر کنترل و بازرسی بندر چابهار در بیست و یکمین اجلاس تفاهم نامه منطقه اقیانوس هند
بیست و یکمین اجلاس تفاهم نامه اقیانوس هند در شهر فرمانتل استرالیا با حضور موثر کنترل و بازرسی بندر چابهار برگزار شد.
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
اتصال بندر چابهار به شبکه حمل و نقل ریلی مهم ترین و اصلی ترین فاکتور کاهش بهای تمام شده کالا /حضور رئیس کمیته بنادر و صنایع دریایی در منازل ملوانان نجات یافته از چنگال دزدان دریایی سومالی
حسین هاشمی تختی ضمن بازدید از اسکله های صیادی کنارک از نزدیک با اعضای شورای شهر کنارک دیدار و بر ایجاد زیرساخت های ایمنی در اسکله های صیادی با توجه به ترافیک قابل ملاحظه لنج ها و قایق ها تأکید نمود.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۷:۴۹
افزایش ظرفیت پهلوگیری و تخلیه شناورهای حامل فرآورده های نفتی در بندر چابهار/ امکان پهلوگیری کشتی های نفتی تا ظرفیت 80 هزار تن با اجرای خط لوله نفتی جدید
با اجرای خط لوله جدید انتقال فرآورده های نفتی، ظرفیت پهلوگیری و تخلیه شناورهای حامل فرآورده های نفتی در بندر چابهار افزایش یافته است.
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
بازدید معاونت امور زیربنایی پدافند غیر عامل کشور از بندر چابهار/ضرورت اتصال بندر شهید بهشتی به پسکرانه بندر و شبکه ریلی با احدث راه آهن و بزرگراه
معاونت امور زیربنایی پدافند غیر عامل کشور در رأس هیأتی به منظور بازدید از طرح های توسعه ای بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری و مطالعات مفهومی پدافند غیر عامل وارد بندر چابهار شد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بندر چابهار
رئیس کمیته بنادر و صنایع دریایی و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: جهش صورت گرفته در بندر چابهار قابل تقدیر است/ مقاوم سازی، توسعه تجاری و اقتصادی با جلب اعتماد و اطمینان سرمایه گذاران داخلی و خارجی میسر می باشد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
تقدیر از اصحاب رسانه به مناسبت گرامیداشت "روز خبرنگار"
همزمان با 17 مرداد، "روز خبرنگار"و به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان عرصه خبر و اطلاع رسانی، خبرنگار شهید محمود صارمی، روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با حضور در دفاتر خبرگزاری ها و مطبوعات از ایشان دیدار و قدردانی نمود.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۱
« قبلی ۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۹ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ بعدی »
صفحه ۱ از ۵ ۲ ۳ ۴ ۵ بعدی »
 • 20

 • 19

 • 18

 • 17

 • 16

 • 14

 • 13

 • 12

 • 11

 • 10

 • 9

 • 8

 • 7

 • 6

 • 5

 • 4

 • 3

 • 1

Loading

خدمات الکترونیکی

تجهیزات و زیرساختها

سرمایه گذاری

دریانوردان

امور دریایی

شناورها و کشتی ها

ایمنی،امنیت و سوانح

سواحل و بنادر

محیط زیست دریایی

حمل و نقل کالا و مسافر

تعرفه های خدمات دریایی و بندری

شرکت های کارگزاری

حمایت ها و تسهیلات

پیوندها

هواشناسی

ارسال و پیگیری مشکلات

آدرس

استان سیستان و بلوچستان، چابهار، انتهای بلوار شهیدریگی، اداره کل بنادر و دریانوردی

تلفن:9-31283000-054

دورنویس:35321414-054

کد پستی:9971654131

E-Mail: chabaharport@pmo.ir

پرسش و پاسخ های متداول

TEU واحد شمارش تعداد دستگاه(BOX)کانتینر است. هر کانتینر ۲۰ فوت معادل یک TEU است.

(هر دستگاه کانتینر ۴۰فوتی معادل دو TEU محاسبه می گردد)

بارگذاری توسط هر نوع وسیله به شناور را بارگیری می گویند. اجزاء بارگیری عبارتست از صادرات، بارگیری ترانزیت،بارگیری کابوتاژ و بارگیری ترانشیپ

باربرداری از هر نوع شناور توسط هر نوع وسیله را تخلیه گویند. اجزاء تخلیه عبارتست از واردات، تخلیه ترانزیت،تخلیه کابوتاژ و تخلیه ترانشیپ.

کانال اطلاع رسانی بندر چابهار

سروش

نظرسنجی

شعار سال 97