سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
بندر چابهار؛ نقطه ارتباطی بسیار مناسب بین ایران، جنوب اوراسیا، هند و افغانستان است
مدیرکل وزارت امور خارجه هند گفت: بندر چابهار دروازه ملل و نقطه ارتباطی بسیار مناسب بین ایران، جنوب اوراسیا، هندوستان و افغانستان است.
۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۹:۵۵
بندر چابهار برای افغانستان اهمیت قابل توجهی دارد/ تجارت و روابط چند جانبه اقتصادی، باعث تحول مثبت کشورها می شود
رئیس برنامه های وزارت حمل و نقل افغانستان گفت: بندر چابهار فرصت سرمایه گذاری و استفاده از پتانسیل همکاری در آسیای میانه را فراهم می کند.
۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۹:۴۸
توسعه بندر چابهار و تجارت از این بندر، مدل موفقی در زنجیره حمل و تامین کالا است
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت : بندر چابهار از بنادر مهم و راهبردی کشور برای ترانزیت و تجارت کالا بین کشورهای هند، افغانستان و سایر کشورهای منطقه خصوصا کشورهای CIS است.
۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
نشست کمیته پیگیری موافقتنامه ترانزیتی سه جانبه ایران، هند و افغانستان در بندر چابهار برگزار شد
اولین نشست کمیته پیگیری موافقتنامه چابهار با حضور هیأت های ایران، هند و افغانستان در بندر چابهار برگزارشد / امضای الحاقیه قرارداد اجاره و بهره برداری بخشی از فاز یک بندر شهید بهشتی / حضور شرکت IPGL هند در بندر چابهار
۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
نشست کمیته پیگیری موافقتنامه ترانزیتی سه جانبه، ایران، هند و افغانستان در بندر شهید بهشتی چابهار
نشست کمیته پیگیری موافقتنامه چابهار (3 دی ماه) با حضور معاون امور بندری و اقتصادی و عضو هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی و اعضای کمیته پیگیری از کشورهای ایران، هند و افغانستان در بندر شهید بهشتی چابهار برگزار و متن پروتکل اجرایی سازی موافقتنامه چابهار تدوین خواهد شد.
۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۹
حضور موفق پرسنل اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان در دومین دوره آموزشی فناوری پهپاد یکپارچه کشوری
آقایان توانایی، بلوچی، دلشاد و خانم شهریاری از اداره کل بنادر و دریانوردی استان با ثبت نام در این دوره، با استفاده از ابزارها و نرم افزارهای نوین پهپادها در تصویربرداری، نقشه برداری هوایی، تجسس و نجات و ... آشنا شده و موفق به دریافت گواهینامه معتبر از اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران گردیده و جهت دریافت گواهینامه آزمون خلبانی اقدام نمودند.
۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۱۶
همزمان با (28 آذر) روز ملی حمل و نقل و با حضور معاونین وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی انجام شد؛ امضای تفاهم نامه و قرارداد سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار به ارزش 4363 میلیارد ریال
این طرح های سرمایه گذاری در قالب دو قرارداد سرمایه گذاری و سه تفاهم نامه انجام گردیده است که شامل: احداث و بهره برداری از مخازن ذخیره سازی انواع فرآورده های نفتی به روش BOT مربوط به شرکت نفت جی و با مبلغ سرمایه گذاری 974 میلیارد ریال، ظرفیت 40 هزار تن و مدت قرارداد 20 ساله که با هدف ذخیره سازی و انتقال فرآورده های قیر و عملیات تولید به روش Blending در زمینی به مساحت 17000 متر مربع احداث خواهد شد و با عملکرد سالانه 400000 تن در سال زمینه اشتغالزایی مستقیم 36 نفر را فراهم خواهد آورد.
۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۱۱
همزمان با 28 آذر روز ملی حمل و نقل و با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاونین وزیر و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی در تهران انجام خواهد شد؛ امضای 3 تفاهم نامه و 2 قرارداد سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار به ارزش 3992 میلیارد ریال
همزمان با (28 آذر) و روز ملی حمل و نقل؛ با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاونین وزیر، مدیر عامل و اعضای هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و استانداران ساحلی کشور 3 تفاهم نامه و 2 قرارداد سرمایه گذاری بندر شهید بهشتی چابهار جمعا به ارزش 3992 میلیارد ریال در محل هتل همای تهران امضا خواهد شد.
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
انجام گشت و بازرسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از سواحل شرقی استان
اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان در اجرای وظایف حاکمیتی و بر اساس برنامه مدون نسبت به انجام گشت و بازرسی های تخصصی بمنظور جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در سواحل استان اقدام می نماید.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
نجات جان دو غریق در آبهای خلیج چابهار توسط شناور ناجی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان
دو غریق که در محدوده هتل لیپار اقدام به شنا کرده و از نظر ناپدید شده بودند توسط واکنش سریع مرکز جستجو و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان از غرق شدن نجات یافتند.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۶
برگزاری سمینار ایمنی کار در ارتفاع در بندر شهید بهشتی چابهار
اولین سمینار آموزشی ایمنی کار در ارتفاع با حضور کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان و شرکتهای فعال کارگزاری ترابری دریایی در بندر شهید بهشتی چابهار برگزار گردید.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
اجرای طرح ارتقاء امنیت در محوطه های بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان
"طرح ارتقاء امنیت" یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با هدف پیشگیری در سطح محوطه های بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان اجرا شد
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
« قبلی ۱ ۲ صفحه ۳ از ۹ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ بعدی »
« قبلی ۱ صفحه ۲ از ۷ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ بعدی »
 • 20

 • 19

 • 18

 • 17

 • 16

 • 14

 • 13

 • 12

 • 11

 • 10

 • 9

 • 8

 • 7

 • 6

 • 5

 • 4

 • 3

 • 1

Loading

خدمات الکترونیکی

تجهیزات و زیرساختها

سرمایه گذاری

دریانوردان

امور دریایی

شناورها و کشتی ها

ایمنی،امنیت و سوانح

سواحل و بنادر

محیط زیست دریایی

حمل و نقل کالا و مسافر

تعرفه های خدمات دریایی و بندری

شرکت های کارگزاری

حمایت ها و تسهیلات

پیوندها

هواشناسی

ارسال و پیگیری مشکلات

آدرس

استان سیستان و بلوچستان، چابهار، انتهای بلوار شهیدریگی، اداره کل بنادر و دریانوردی

تلفن:9-31283000-054

دورنویس:35321414-054

کد پستی:9971654131

E-Mail: chabaharport@pmo.ir

پرسش و پاسخ های متداول

TEU واحد شمارش تعداد دستگاه(BOX)کانتینر است. هر کانتینر ۲۰ فوت معادل یک TEU است.

(هر دستگاه کانتینر ۴۰فوتی معادل دو TEU محاسبه می گردد)

بارگذاری توسط هر نوع وسیله به شناور را بارگیری می گویند. اجزاء بارگیری عبارتست از صادرات، بارگیری ترانزیت،بارگیری کابوتاژ و بارگیری ترانشیپ

باربرداری از هر نوع شناور توسط هر نوع وسیله را تخلیه گویند. اجزاء تخلیه عبارتست از واردات، تخلیه ترانزیت،تخلیه کابوتاژ و تخلیه ترانشیپ.

کانال اطلاع رسانی بندر چابهار

سروش

نظرسنجی

آیا اطلاعات سایت این اداره کل برای شما مفید واقع شده است؟

نتایج نظرسنجی (انتخابها: 192)
بلی
( 123 نفر   64.1% )
خیر
( 69 نفر   35.9% )

شعار سال 97