اخبار بندر چابهار

امضاء یادداشت تفاهم نامه همکاری در زمینه جستجو و نجات دریایی بین جمهوری اسلامی ایران و جهموری اسلامی پاکستان
یادداشت تفاهم‌نامه همکاری بین ایران و پاکستان با حضور مسعود حسین مدیر کل در وزارت دفاع پاکستان و جلیل اسلامی عضو هیئت عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران به امضاء رسید.
رشد ۵ برابری عملیات کانتینری در بندر چابهار
معاون امور بندری و اقتصادی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از رشد ۵ برابری عملیات کانتینری در دو ماهه ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
برگزاری مسابقات ورزشی بسیج بندر چابهار بمناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر
همزمان با ایام الله سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری یک دوره مسابقات ورزشی بسیج توسط پایگاه مقاومت بسیج المهدی (عج) چابهار ویژه (خواهران و برادران) اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان برگزار شد.
بازدید هیات روسی از بندر چابهار
یک هیات روسی متشکل از نمایندگان بخش دولتی و بازرگانی کشور روسیه از بندر چابهار بازدید کرد.
امداد پزشکی به یک خدمه شناور صیادی توسط مرکز جستجو و نجات دریایی (MRCC) بندر چابهار
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ارائه خدمات پزشکی و امدادرسانی به یکی از خدمه لنج صیادی با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی (MRCC) بندر چابهار خبر داد.
انجام ارزیابی شاخص های عملکردی HSE و ایمنی حریق در بندر چابهار
فرآیند ارزیابی شاخص های عملکردی HSE و ایمنی حریق بندر چابهار با حضور تیم ارزیاب ستاد مرکزی و بنادر در شاخص های عملکردی، مدیریتی، ارزیابی تأمین کنندگان و ایمنی حریق مورد ارزیابی قرار گرفت.
آیین غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا به مناسبت سالروز فتح خرمشهر/ تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب و امام راحل «ره»
مدیر کل و کارکنان بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر با حضور در مسجد امام حسین (ع) شهرستان چابهار در آیین غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا شرکت کردند.
بازدید دانشجویان دافوس (آجا) و مشاور راهبردی فرمانده کل ارتش از بندر چابهار
دانشجویان دافوس (آجا) ارتش جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی امیردریادار خانزادی مشاور راهبردی فرمانده کل ارتش در راستای اهداف علمی و آموزشی از بندر چابهار بازدید و با مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کردند.
پیام تبریک مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت سوم خرداد "سالروز فتح خرمشهر"
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در پیامی فرارسیدن سوم خرداد، سالروز حماسه فتح خرمشهر و روز ایثار، مقاومت و پیروزی را تبریک گفت.
برای اولین بار محموله ۷۲ هزار تنی از فرآورده های تولیدی مجتمع سنگان خواف از بندر چابهار صادر شد
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از صادرات محموله 72 هزار تنی فرآورده های تولیدی مجتمع سنگان خواف از طریق بندر چابهار خبر داد.
نشست مشترک مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با شرکت های فعال کارگزاری ترابری دریایی و بندری در بندر چابهار
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان بمنظور بررسی مشکلات و رفع چالشهای بخش خصوصی با شرکت های فعال کارگزاری ترابری دریایی و بندری در بندر چابهار تشکیل جلسه داد.
پیام تبریک مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در پیامی 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به صاحبنظران و فعالان عرصه روابط عمومی ها تبریک گفت.
برگزاری مراسم تجلیل از کارگران نمونه در اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان
به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر، از کارگران نمونه در اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان طی مراسمی با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان تجلیل شد.
پیام تبریک مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت روز کار و کارگر
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در پیامی یازدهم اردیبهشت، روز کار و کارگر را تبریک گفت.
پهلوگیری اولین کشتی پهن پیکر "فله بر" با ظرفیت ۱۲۰ هزار تن در بندر شهید بهشتی چابهار
برای نخستین بار در کشور رخ داد:
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از پهلوگیری اولین کشتی پهن پیکر حامل بیش از ۱۰۰ هزار تن کالای اساسی گندم برای اولین بار در سال جاری در بندر چابهار خبر داد و گفت: با مهیا شدن امکان پهلوگیری این نوع شناورها، ظرفیت استثنایی برای بندر چابهار ایجاد شده است که نوید رشد اقتصاد دریامحور را در سواحل مکران بهمراه خواهد داشت.
نجات جان 7 نفر توسط مرکز هماهنگی اضطرار دریایی (MRCC) بندر چابهار
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات جان 7 نفر توسط مرکز هماهنگی اضطرار دریایی بندر چابهار (MRCC) طی دو عملیات خبر داد.
برگزاری کارگاه آموزشی سنجش دستگاه های ارتباطات دریایی با تجهیزات نوین در بندر چابهار
همزمان با تست سیگنالینگ تجهیزات مخابرات دریایی ایستگاه‌های رادیویی استان، اولین کارگاه آموزشی عملی و تئوری اصول ارتباطات و سنجش دستگاه های ارتباطات دریایی در بندر چابهار با کمک تجهیزات نوین اندازه گیری برگزار شد.
پیام تبریک مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت عید سعید فطر
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.
سیلوی غلات ۱۰۰ هزار تنی بندر شهید بهشتی چابهار در مراحل پایانی ساخت/ نصب استراکچر فلزی سقف تمامی ۱۲ کندو/ انتقال تمام مکانیزه
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از مراحل پایانی ساخت سیلوی غلات ۱۰۰ هزار تنی بندر شهید بهشتی چابهار خبر داد.
ورود سومین کشتی کانتینری از خط کشتیرانی مستقیم چین به بندر چابهار از ابتدای امسال/ رشد ۱۰۰ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینر نسبت
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از پهلودهی و تخلیه سومین کشتی کانتینری از خط مستقیم کشتیرانی بنادر چین به بندر چابهار از ابتدای سال جاری خبر داد.
صفحه ۱ از ۹۰