هیچ دستگاهی از بندر چابهار خارج نمی شود/ عزم جزم دروازه ملل برای ارائه خدمات مطلوب به صاحبان کالا سومین کشتی ترانزیتی افغانستان از طریق بندر چابهار عازم هند شد / بندر شهید بهشتی چابهار؛ زمینه ساز تقویت ظرفیت های توافق نامه سه جانبه ایران، هند و افغانستان ایجاد ظرفیت ۸۰ میلیارد دلاری ترانزیت با راه‌اندازی راه‌آهن چابهار-زاهدان/راه آهن چابهار – زاهدان؛ شاهراه اقتصادی کشورهای منطقه خواهد بود بخش معدنی پتانسیل استفاده نشده استان است/بندر چابهار می تواند هاب توزیع مواد معدنی لحاظ شود و به زودی سومین قطب تجاری کشور در منطقه جنوب و سکوی پرتاب و تحول عظیم استان سیستان و بلوچستان خواهد شد پیشنهادات بندر چابهار در نشست تخصصی با سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت/افزایش نرم تخلیه و بارگیری به ۴ و نیم تا ۵ میلیون تن تا پایان سال ۹۹ برگزاری اولین مانور امداد و نجات و اطفاء حریق مایعات قابل اشتعال در حین سوختگیری تجهیزات بندری طرح توسعه بندر چابهار فراتر از برنامه زمان ‌بندی در حال اجراست برگزاری تمرین (Drill) مقابله با آلودگی نفتی با محوریت استفاده از مواد دیسپرسنت در بندر چابهار توسعه زیرساخت های مخابراتی و ارتباطات دریایی نوار ساحلی جنوب شرق کشور در قالب پروژه های مخابرات دریایی سواحل مکران نصب آینه های محدب سقفی در ورودی و خروجی درب های بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری چابهار
سردار رادان خبر داد: سالم سازی دریا در آستانه تابستان
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: طرح سالم سازی دریاها به زودی در سه استان شمالی و سواحل جنوبی کشور اجرا می شود.

سردار احمدرضا رادان  گفت: تعداد گشت های امنیت اخلاقی افزایش نیافته است و رویکرد این طرح نیز تغییر نکرده است. قانون معیار پلیس است و بر اساس آن طرح امنیت اجتماعی را اجرا می کنیم. پلیس در این طرح فقط وظایف خود را انجام می دهد و اگر سایر دستگاه ها نیز وظیفه خود را انجام می دادند شاهد این وضعیت نبودیم.

وی افزود طرح امنیت اخلاقی در تهران آغاز شده است و به زودی در سایر استانها نیز به اجرا در می آید. در این طرح با اراذل و اوباش، بد پوششان، دیش های ماهواره ای و آلودگی صوتی برخورد می شود.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی از اجرای طرح سالم سازی دریا خبر داد و گفت: این طرح در 3 استان شمالی و سواحل جنوب کشور به منظور بهبود وضعیت اخلاقی ساحل به اجرا در می آید.

رادان در پاسخ به خبرنگاری در خصوص وضعیت دریابانی کشور گفت: پولی که در اختیار مرزبانان برای تقویت دریابانی قرار گرفت برای خرید ناوچه ها و قایق ها در اختیار وزارت دفاع قرار گرفت.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷
pmo |
کد خبر : ۱۳,۰۵۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید