مانور دریایی مقابله با مواد خطرناک و سمی در بندر چابهار برگزار شد وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: رکورد کم سابقه جابجایی بار در بندر شهیدبهشتی چابهار در سال ۹۷/ انتقال کالاهای اساسی سهم استان های شرقی کشور از طریق بندر چابهار/ انجام شش سال فعالیت شبانه روزی برای احداث بندر چابهار دریافت قسط اول ۳۰۰ میلیارد تومانی برای خط آهن چابهار- زاهدان تا چند روز آینده/ خط آهن چابهار- زاهدان تا سال ۱۴۰۰ افتتاح می شود نقش کلیدی بندر چابهار در تامین کالاهای اساسی استان های شرقی/جایگاه ویژه بزرگترین بندر اقیانوسی کشور در رونق سواحل مکران/تبدیل سواحل مکران به قطب جهانی در گرو توجه به حمل نقل دریایی و ترافیک بار تبادل کالایی بندر چابهار با 10 کشور در 11 ماه گذشته/عدم محدودیت سرمایه گذاری و فعالیت کشورهای مختلف در بندر چابهار ضرورت احیا و توسعه صنعت لنج سازی در سیستان و بلوچستان/لزوم راه اندازی مسافرت های دریایی بین بندر چابهار با بنادر داخلی و خارجی/ جاده های پرترافیک استان در اولویت 2 بانده شدن پیام تبریک مدیرکل بنادر و‌ دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت روز دانشجو افتتاح 2.5 کیلومتر جاده دسترسی بندر شهید بهشتی با حضور وزیر راه بندر چابهار؛ در ردیف بنادر تراز برتر/راه اندازی خط مسافری دریایی چابهار – مسقط از پایان آذر ماه/ وجود مدرن ترین ترمینال مسافری دریایی کشور در بندر چابهار کسب رتبه برتر توسط بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در اجلاس استانی نماز
سردار رادان خبر داد: سالم سازی دریا در آستانه تابستان
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: طرح سالم سازی دریاها به زودی در سه استان شمالی و سواحل جنوبی کشور اجرا می شود.

سردار احمدرضا رادان  گفت: تعداد گشت های امنیت اخلاقی افزایش نیافته است و رویکرد این طرح نیز تغییر نکرده است. قانون معیار پلیس است و بر اساس آن طرح امنیت اجتماعی را اجرا می کنیم. پلیس در این طرح فقط وظایف خود را انجام می دهد و اگر سایر دستگاه ها نیز وظیفه خود را انجام می دادند شاهد این وضعیت نبودیم.

وی افزود طرح امنیت اخلاقی در تهران آغاز شده است و به زودی در سایر استانها نیز به اجرا در می آید. در این طرح با اراذل و اوباش، بد پوششان، دیش های ماهواره ای و آلودگی صوتی برخورد می شود.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی از اجرای طرح سالم سازی دریا خبر داد و گفت: این طرح در 3 استان شمالی و سواحل جنوب کشور به منظور بهبود وضعیت اخلاقی ساحل به اجرا در می آید.

رادان در پاسخ به خبرنگاری در خصوص وضعیت دریابانی کشور گفت: پولی که در اختیار مرزبانان برای تقویت دریابانی قرار گرفت برای خرید ناوچه ها و قایق ها در اختیار وزارت دفاع قرار گرفت.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷
pmo |
کد خبر : ۱۳,۰۵۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید