پیام تبریک مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت دهه فجر پهلوگیری اولین کشتی 60 هزار تنی گندم وارداتی در بندر شهید بهشتی چابهار/ورود همزمان ۲ کشتی ۶۰ و ۶۶ هزار تنی کالای اساسی به بندر چابهار تمدید مجوز تطویل موج شکن غربی بندر صیادی رمین نقش کلیدی روابط عمومی در افزایش سهم تجارت بنادر/ بندر چابهار پشتیبان و سوپاپ اطمینان بنادر کشور مسئولان روابط عمومی بنادر باید در تمامی تصمیم سازی های راهبردی حضور داشته باشند/ ظرفیت بی نظیر بندر چابهار برای توسعه کشور/ ضرورت تجهیز روابط عمومی به ابزار و تجهیزات نوین/ توسعه گردشگری دریایی نیازمند تبلیغات وسیع و هوشمندانه تمدید مجوز ساخت دستک رسوب گیر بندر صیادی بریس اولویت ارتقای توان عملیاتی و نقش لجستیکی بندر چابهار آینده بندر چابهار در نگاه رئیس جمهور/نقش کلیدی بندر چابهار در حمل و نقل کشورهای منطقه ضرورت همکاری ایران و هند برای تهیه تجهیزات ساخت بنادر و شبکه ریلی چابهار/ زیرساخت های لازم برای تحقق شبکه ریلی در بندر چابهار وجود دارد بهینه سازی و افزایش ظرفیت خط انتقال برق طرح توسعه بندر شهید بهشتی
بندرانزلی قهرمان سومین دور مسابقات شطرنج بنادر کشور شد
سومین دوره مسابقات شطرنج بنادر کشور به میزبانی بندرانزلی برگزار شد . که طی 3روز رقابت با حضور هفت تیم ( سازمان مرکزی ، بندرانزلی ...

سومین دوره مسابقات شطرنج بنادر کشور به میزبانی بندرانزلی برگزار شد . که طی 3روز رقابت با حضور هفت تیم ( سازمان مرکزی ، بندرانزلی ، بندرامام ( ره ) ، بندرامیر آباد ، بندر نوشهر ، بندر شهید رجایی و بندر بوشهر ) به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ( بندرانزلی ) با روش سوئیسی و در هفت دور به سرداوری آقای غلامحسین اکبرزاده داور بین المللی و عباس جوینده داور فدراسیون شطرنج به سرپرستی رجبی معاون اداری و مالی و رئیس کمیته ورزش این اداره کل برگزار گردید .

و شطرنح بازان بندرانزلی همچون اداور گذشته مقام اول را از آن خود ساخته و پس از بندرانزلی تیمهای شطرنج بندرامیرآباد و بندر امام خمینی ( ره ) دوم و سوم شدند .

در پایان این دوره از مسابقات مهندس امامی عضو محترم هیأت عامل و معاونت اداری و مالی و برنامه ریزی سازمان بنادر در جمع ورزشکاران حاضر شد و ضمن خسته نباشید به ورزشکاران هدف از برگزاری مسابقات را افزایش فعالیتهای ورزشی در سطح کارکنان و آشنایی با شرایط کاری بنادر مختلف ، ارتقاء رفتار سازمانی و پیروی از اخلاقیات اعلام نمود و مسابقات ورزشی را عاملی برای دوستی و همدلی بیشتر بین کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی دانست .

معاون اداری و مالی و رئیس کمیته ورزش اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان نیز مسابقات ورزشی را عاملی برای جمع شدن همکاران و همدلی بیشتر بین آنها عنوان کرد و اظهار داشت : شطرنج یک بازی فکری است و این فکر کردن در پیشبرد امور همکاران نیز تاثیر به سزایی داشته و اندیشه بهتر در نهایت باعث شکوفایی بیش از پیش سازمان بنادر خواهد بود .

شایان ذکر است در قسمت انفراد رضا میرزاجانی از بندرانزلی با کسب 5/6 امتیاز اول و امیر رضا هاسواری از بندرانزلی با 5/5 امتیاز و علی اصغر جمانی از بندر امام خمینی ( ره ) با 5 امتیاز دوم و سوم شدند . در قسمت تیمی نیز تیم شطرنج بندرانزلی با 21 امتیاز اول و تیمهای شطرنج بندرامیرآباد با 5/18 امتیاز و بندرامام خمینی ( ره ) نیز با 15 امتیاز دوم و سوم شدند .

 
۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۸:۱۹
کد خبر : ۱۴,۵۱۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید