ارائه خدمات پزشکی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار به کشتی عبوری رشد 330 درصدی واردات کالاهای اساسی از طریق بندر چابهار/ ترانزیت کالا از دروازه ملل 157 برابر شد متصل شدن 1900 کیلومتر از راههای کشور به شبکه ریلی تا پایان سال/ ریل گذاری 700 کیلومتر در بندر چابهار تا پایان امسال اجرای طرح احضار پرسنل و گشت تجمیعی یگان حفاظت در بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری چابهار گام های توسعه ای سازمان بنادر و دریانوردی در مسیر توسعه سواحل مکران/ آغاز واگذاری موج شکن های چند منظوره مردمی در سواحل مکران دهلی نو به دنبال گسترش همکاری ها با ایران در بندر چابهار است موقعیت استراتژیک بندر چابهار برای فعالان اقتصادی/ کاهش مسیر حمل و نقل دریایی با استفاده از بندر چابهار بیان دیدگاه ها و بررسی مشکلات سرمایه گذاران بخش خصوصی/ تلاش حداکثری در جهت تسهیل و رفع موانع و مشکلات پروژه های سرمایه گذاری /تسریع در پروژه ها و حمایت از بخش خصوصی عامل رشد و توسعه اقتصادی استان بسته های تشویقی دروازه ملل برای صاحبان کالا و خطوط کشتیرانی/ تخفیفات بی نظیر بندر چابهار در زنجیره حمل و نقل دریایی/ از تخفیفات 87 درصدی هزینه انبارداری تا معافیت 100 درصدی در تخلیه کانتینرهای خالی پیشرفت برنامه ها و افزایش ظرفیت؛ جلوه ای از تلاش جهادگونه کارکنان بندر چابهار/ رشد ۹۵ درصدی صادرات کالاهای غیرنفتی از بزرگترین بندر اقیانوسی کشور
وزیر هماهنگی و امنیت اکوادور گفت: باید چارچوبی برای تحقق صلح پایدار در جهان و خاورمیانه پیدا کنیم.

دریادار آرا ریانو وزیر هماهنگی و امنیت اکوادور در اجلاس سران عدم تعهد گفت: امیدواریم از طریق سیستم بین المللی و بر اساس اصول چند جانبه گرایی و تساوی همگان، احقاق حقوق حقه و عدم تداخل در امور داخلی کشورها اهداف خود را به نتیجه برسانیم.

وی با اشاره به اینکه در دهه های گذشته و در طی تاریخ همواره با موانعی مواجه بوده ایم تصریح کرد:  هنوز مداخله نظامی و نیروهای خارجی بیگانه در برخی از کشورها ادامه دارد و حق تصمیم گیری برای آینده مردم تحقق پیدا نکرده است.

دریادار آرا ریانو بیان کرد : باید چارچوبی برای احقاق صلح پایدار در جهان و ثبات به ویژه در خاورمیانه و به ویژه در مورد مسئله فلسطین پیدا کنیم.

وی ادامه داد: کشورهای قدرتمند سعی دارند نفوذ خود را در منطقه تحکیم بخشند و ما باید ساختار مهمی را پیاده کنیم تا پاسخگوی مسائلی باشد که در جهان پیش می آید.

وزیر هماهنگی و امنیت اکوادور اظهار داشت: ما دارای یک جهان چند بعدی هستیم که در راس آن توسعه اقتصادی وجود دارد. باید با اشاره به از تمام جنبه ها سعی کنیم که مشکلات و نقص ها را رفع کنیم.

دریادار آرا ریانو اظهار داشت: تساوی بین کشورها، تمامیت ارضی و عدم مداخله در کشورها را بارها تکرار کرده ایم و عمل به آنها حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: باید ایمنی در تمام دنیا به وجود بیاید. ما دارای یک قانون اساسی هستیم که در هماهنگی با حقوق بشر سعی دارد رفاه را برای مردم به ارمغان بیاورد. علم و تکنولوژی باید در خدمت صلح باشد و زندگی با کرامت برای همه بوجود آورد.

۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶
pmo |
کد خبر : ۱۶,۰۲۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید