پیام تبریک مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت دهه فجر پهلوگیری اولین کشتی 60 هزار تنی گندم وارداتی در بندر شهید بهشتی چابهار/ورود همزمان ۲ کشتی ۶۰ و ۶۶ هزار تنی کالای اساسی به بندر چابهار تمدید مجوز تطویل موج شکن غربی بندر صیادی رمین نقش کلیدی روابط عمومی در افزایش سهم تجارت بنادر/ بندر چابهار پشتیبان و سوپاپ اطمینان بنادر کشور مسئولان روابط عمومی بنادر باید در تمامی تصمیم سازی های راهبردی حضور داشته باشند/ ظرفیت بی نظیر بندر چابهار برای توسعه کشور/ ضرورت تجهیز روابط عمومی به ابزار و تجهیزات نوین/ توسعه گردشگری دریایی نیازمند تبلیغات وسیع و هوشمندانه تمدید مجوز ساخت دستک رسوب گیر بندر صیادی بریس اولویت ارتقای توان عملیاتی و نقش لجستیکی بندر چابهار آینده بندر چابهار در نگاه رئیس جمهور/نقش کلیدی بندر چابهار در حمل و نقل کشورهای منطقه ضرورت همکاری ایران و هند برای تهیه تجهیزات ساخت بنادر و شبکه ریلی چابهار/ زیرساخت های لازم برای تحقق شبکه ریلی در بندر چابهار وجود دارد بهینه سازی و افزایش ظرفیت خط انتقال برق طرح توسعه بندر شهید بهشتی
پانزدهمین جشنواره‌ پایان‌نامه سال دانشجویی برگزار شد
اختتامیه‌ پانزدهمین جشنواره‌ پایان‌نامه سال دانشجویی و یازدهمین دوره‌ پژوهش برتر دانشجویی با معرفی 18 اثر برگزیده و 32 اثر قابل تقدیر در پژوهشکده‌ی فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پژوهشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، این جشنواره که هر سال به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به همراه سازمان‌ها و وزارتخانه‌های مرتبط برگزار می‌شود آثار برتر را در هفت زیرگروه فنی مهندسی، پزشکی و دامپزشکی، معماری و هنر، علوم انسانی و اجتماعی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه و علوم دینی معرفی کرد.

در این دوره 532 پایان‌نامه و پژوهش در سه بخش اصلی، ویژه و پژوهش برتر به دبیرخانه‌ جشنواره ارسال شد که صبح امروز در مراسم اختتامیه جشنواره با حضور دکتر یادگاری، رییس جهاد دانشگاهی، دکتر ملاباشی، معاون وزیر علوم و جمعی از اساتید و محققان از ارائه دهندگان طرح ها و پایان نامه های برتر تقدیر شد.


پانزدهمین جشنواره‌ پایان‌نامه سال دانشجویی برگزار شد 2

پانزدهمین جشنواره‌ پایان‌نامه سال دانشجویی برگزار شد 1

اسامی برگزیدگان این جشنواره بدین شرح است:




استادان راهنمای برگزیده



دانشمند فرهیخته شهید دکتر مجید شهریاری (گروه فنی و مهندسی


(



دکتر تورج محمدی (بخش جنبی(



گروه فنی مهندسی




برگزیدگان:



لاله صفرزاده (کارشناس ارشد مهندسی هسته‌یی کاربرد پرتوها از دانشگاه شهید بهشتی(



محمد جواد صادقی (کارشناس ارشد مهندسی پزشکی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر(




تقدیر شده‌ها:



عرفان گوهریان (کارشناس ارشد مهندسی عمران آب از دانشگاه تهران(



پگاه دالوند (کارشناس ارشد مهندسی علم مواد از دانشگاه صنعتی شریف(



غلامحسین روشنی (کارشناس ارشد مهندسی هسته‌یی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر(




گروه علوم پزشکی و دامپزشکی



برگزیده:



امیرحسین احمدی خلردی (دکتری داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران(




تقدیرشده‌ها:



زهرا سادات رضاییان ( دکتری فیزیوتراپی از دانشگاه تربیت معلم(



حمید قادری (دکتری رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران(




گروه علوم پایه



برگزیدگان:



نفیسه سادات جعفرزاده (کارشناس ارشد ریاضی محض از دانشگاه تربیت مدرس(



هدیه پازکیان ( دکتری رشته فیزیک از دانشگاه علم و صنعت ایران(




تقدیر شده‌ها:



مهتاب پیرویسیان (کارشناس ارشد رشته شیمی آلی از دانشگاه بوعلی سینا همدان(



نسرین تقی‌زاده (کارشناس ارشد رشته شیمی از دانشگاه تربیت معلم آذربایجان(



گروه علوم انسانی - شاخه مدیریت

برگزیده:‌

سیدعبدالجابر قدرتیان (دکتری مدیریت بازرگانی دانشگاه کاشان(


تقدیر شده‌ها:

حسن موسی‌زاده عباسی (کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز(

اکرم رحیمی‌پور (کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه شهید بهشتی(

گروه کشاورزی و منابع طبیعی



برگزیده:



حسین یوسفی (دکتری رشته علوم و صنایع چوب و کاغذ از دانشگاه تهران

(





تقدیر شده‌:



صدیقه نصر رمزی ( دکتری رشته بیولوژیکی از دانشگاه گیلان(




گروه هنر و معماری



برگزیده:



آپه‌نا اسفندیاری (دکتری رشته پژوهش و هنر از دانشگاه تهران(




تقدیر شده‌ها:



فاطمه کریمی ( کارشناسی ارشد رشته پژوهش هنر از دانشگاه کاشان(



آرزو ایزدیاری (کارشناسی ارشد رشته معماری ازدانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز(



گروه علوم انسانی - شاخه ادبیات




تقدیر شده‌ها:



سمیه حاجتی ( کارشناس ارشد رشته زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه گیلان(



آمنه شیبانی (کارشناسی ارشد رشته زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه بیرجند(



ثورالله نوروزی داودخانی(دکتری رشته زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تربیت مدرس(




گروه علوم انسانی - شاخه علوم اجتماعی



برگزیده:



محبوبه حاج محمدحسینی (کارشناس ارشد رشته علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه تهران(




تقدیر شده‌ها:



زینب حسن‌پور درودگر (کارشناس ارشد رشته پژوهش و علوم اجتماعی از دانشگاه الزهرا(



احمدرضا اصغرپور ماسوله (دکتری رشته جامعه شناسی اقتصادی و توسعه از دانشگاه فردوسی مشهد(




گروه علوم انسانی - شاخه علوم سیاسی



برگزیده:



مجید استوار (دکتری گروه سیاسی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران(





تقدیر شده‌ها:




سیروس فیضی (دکتری رشته روابط بین‌الملل از دانشگاه تهران(



سید محمد حسینی (دکتری رشته روابط بین‌الملل از دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز(




گروه علوم انسانی - شاخه حقوق



تقدیر شده‌ها:



احمد رمضانی (دکتری رشته حقوق مدرسه عالی شهید مطهری(



محمد محسن غفوریان نادرنژاد (دکتری رشته ارتباطات اجتماعی از دانشگاه علامه طباطبایی(




گروه علوم انسانی - شاخه اقتصاد



تقدیر شده‌:



سمانه ابراهیم‌پور ( کارشناس ارشد علوم اقتصادی از دانشگاه مازندران(




گروه علوم انسانی - شاخه روانشناسی



برگزیده:



فاطمه شریفی (کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی از دانشگاه فردوسی مشهد(




تقدیر شده‌:



فاطمه طاعتی (کارشناس ارشد روانشناسی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی(



فهیمه ولادت (دانش آموخته مدیریت آموزش از دانشگاه آزاد اسلامی علوم تحقیقات(




گروه علوم انسانی - شاخه جغرافیا



برگزیده:



خدر فرج کرده (دکتری رشته جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری از دانشگاه تربیت مدرس(




تقدیر شده‌:



امین فرجی (کارشناس ارشد رشته جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری از دانشگاه تهران(




گروه علوم انسانی - شاخه تاریخ



تقدیر شده‌:



محمد حسن‌نیا (دکتری تاریخ ایران از دانشگاه تهران(




گروه علوم انسانی - شاخه حسابداری



تقدیر شده‌:



رقیه فریدوند نعمت‌‌آباد (کارشناسی ارشد رشته حسابداری موسسه آموزش عالی رجاء قزوین(




گروه علوم انسانی - شاخه کتابداری



برگزیده:



محمد رامین نادری (کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع‌رسانی از دانشگاه فردوسی مشهد(




تقدیر شده‌:



علیرضا اسفندیاری مقدم (دکتری کتابداری ازدانشگاه آزاد اسلامی علوم تحقیقات(



لیلا مکتبی فرد (دکتری علوم کتابداری و اطلاع‌رسانی از دانشگاه شهید چمران اهواز(




گروه علوم انسانی - شاخه تربیت بدنی



برگزیده:



مریم وطن‌دوست (کارشناسی ارشد تربیت بدنی گرایش فیزیولوژی ورزش از دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز)




گروه علوم دین



برگزیده:



سعید غروی (دکتری علوم قرآن و حدیث از دانشکده‌ی علوم دین قم)



مصطفی فیض کارشناسی ارشدالهیت و معارف اسلامی از دانشکده‌ی امام صادق(



محمدحسن محمدی مظفر (دکتری علوم قران و حدیث دانشگاه تربیت مدرس(





بخش ویژه (کار آفرینی و اشتغال، جهاد اقتصادی، گردشگری(




برگزیدگان:



رضا دهقان (کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی از دانشگاه تهران(



فهیمه جوادی ( کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی از دانشگاه تهران(




تقدیر شده‌ها:



حبیب بابایی (کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی دانشگاه تهران (



حسن رهایی (کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه‌ریزی توریسم، دانشگاه گرمسار(



سمیرا دهقانی (کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه الزهرا(




بخش جنبی



تقدیر شده‌ها:



مریم خلیل‌زاده مقدم (کارشناسی ارشد فلسفه، هنر دانشگاه علامه طباطبایی(



عبدالحمید صلاحی (کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دانشگاه علم و صنعت ایران(



روح‌الله عباسی ( دکتری سنجش و اندازه‌گیری دانشگاه علامه طباطبایی)


۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۵:۴۲
کد خبر : ۱۷,۲۸۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید