مانور دریایی مقابله با مواد خطرناک و سمی در بندر چابهار برگزار شد وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: رکورد کم سابقه جابجایی بار در بندر شهیدبهشتی چابهار در سال ۹۷/ انتقال کالاهای اساسی سهم استان های شرقی کشور از طریق بندر چابهار/ انجام شش سال فعالیت شبانه روزی برای احداث بندر چابهار دریافت قسط اول ۳۰۰ میلیارد تومانی برای خط آهن چابهار- زاهدان تا چند روز آینده/ خط آهن چابهار- زاهدان تا سال ۱۴۰۰ افتتاح می شود نقش کلیدی بندر چابهار در تامین کالاهای اساسی استان های شرقی/جایگاه ویژه بزرگترین بندر اقیانوسی کشور در رونق سواحل مکران/تبدیل سواحل مکران به قطب جهانی در گرو توجه به حمل نقل دریایی و ترافیک بار تبادل کالایی بندر چابهار با 10 کشور در 11 ماه گذشته/عدم محدودیت سرمایه گذاری و فعالیت کشورهای مختلف در بندر چابهار ضرورت احیا و توسعه صنعت لنج سازی در سیستان و بلوچستان/لزوم راه اندازی مسافرت های دریایی بین بندر چابهار با بنادر داخلی و خارجی/ جاده های پرترافیک استان در اولویت 2 بانده شدن پیام تبریک مدیرکل بنادر و‌ دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت روز دانشجو افتتاح 2.5 کیلومتر جاده دسترسی بندر شهید بهشتی با حضور وزیر راه بندر چابهار؛ در ردیف بنادر تراز برتر/راه اندازی خط مسافری دریایی چابهار – مسقط از پایان آذر ماه/ وجود مدرن ترین ترمینال مسافری دریایی کشور در بندر چابهار کسب رتبه برتر توسط بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در اجلاس استانی نماز
بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از پروژه مهر ماندگار بندر شهید بهشتی چابهار

استاندار سیستان و بلوچستان با هیئت همراه از روند طرح توسعه مهر ماندگار بندر شهید بهشتی صبح امروز بازدید به عمل آوردند . در این بازدید استاندار ضمن ابراز رضایت از طرح توسعه و اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در راستای این پروژه ملی قدردانی کرد و افزود : بندر چابهار با موقعیت استراتژیکی ومنحصر به فرد خود تاثیر بسزایی در پیشرفت استان ، کشور و کشورهای همسایه دارد.

ایشان افزود : استان سیستان و بلوچستان یک استان مظلوم است که خوشبختانه با فعال سازی کمیسیون های مختلف این استان به کارگاه تلاش و کوشش تبدیل شده است.

حاتم نارویی استاندار سیستان و بلوچستان گفت : به لحاظ اهمیتی که این پروژه مهر ماندگار بندر شهید بهشتی دارد به این منطقه سفر کرده ام تا اگر مشکلاتی در روند اجرایی آن وجود دارد مرتفع سازیم.

ایشان تصریح کرد : سیستان و بلوچستان دارای ظرفیتهای بالقوه همچون دریا ، آفتاب بندر را دارا است که همه ما باید در کنار هم یک نظام ارزشمند را تشکیل دهیم و باید به توقعات مردم پاسخگو باشیم.

وی افزود : خوشبختانه سازمان بنادر با اقدامات موثر خود در منطقه و با ارائه عملکرد شفاف خود نقطه امید این استان است. اما متاسفانه از عملکرد خیلی از نهادها و سایر دستگاههای دیگر بی اطلاع هستم در حالی که ما باید در مقابل مردم از جمیع جهات پاسخگو باشیم.

33

۳۰ دی ۱۳۹۱ ۱۴:۵۰
کد خبر : ۱۹,۴۰۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید