ارائه خدمات پزشکی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار به کشتی عبوری رشد 330 درصدی واردات کالاهای اساسی از طریق بندر چابهار/ ترانزیت کالا از دروازه ملل 157 برابر شد متصل شدن 1900 کیلومتر از راههای کشور به شبکه ریلی تا پایان سال/ ریل گذاری 700 کیلومتر در بندر چابهار تا پایان امسال اجرای طرح احضار پرسنل و گشت تجمیعی یگان حفاظت در بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری چابهار گام های توسعه ای سازمان بنادر و دریانوردی در مسیر توسعه سواحل مکران/ آغاز واگذاری موج شکن های چند منظوره مردمی در سواحل مکران دهلی نو به دنبال گسترش همکاری ها با ایران در بندر چابهار است موقعیت استراتژیک بندر چابهار برای فعالان اقتصادی/ کاهش مسیر حمل و نقل دریایی با استفاده از بندر چابهار بیان دیدگاه ها و بررسی مشکلات سرمایه گذاران بخش خصوصی/ تلاش حداکثری در جهت تسهیل و رفع موانع و مشکلات پروژه های سرمایه گذاری /تسریع در پروژه ها و حمایت از بخش خصوصی عامل رشد و توسعه اقتصادی استان بسته های تشویقی دروازه ملل برای صاحبان کالا و خطوط کشتیرانی/ تخفیفات بی نظیر بندر چابهار در زنجیره حمل و نقل دریایی/ از تخفیفات 87 درصدی هزینه انبارداری تا معافیت 100 درصدی در تخلیه کانتینرهای خالی پیشرفت برنامه ها و افزایش ظرفیت؛ جلوه ای از تلاش جهادگونه کارکنان بندر چابهار/ رشد ۹۵ درصدی صادرات کالاهای غیرنفتی از بزرگترین بندر اقیانوسی کشور
بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از پروژه مهر ماندگار بندر شهید بهشتی چابهار

استاندار سیستان و بلوچستان با هیئت همراه از روند طرح توسعه مهر ماندگار بندر شهید بهشتی صبح امروز بازدید به عمل آوردند . در این بازدید استاندار ضمن ابراز رضایت از طرح توسعه و اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در راستای این پروژه ملی قدردانی کرد و افزود : بندر چابهار با موقعیت استراتژیکی ومنحصر به فرد خود تاثیر بسزایی در پیشرفت استان ، کشور و کشورهای همسایه دارد.

ایشان افزود : استان سیستان و بلوچستان یک استان مظلوم است که خوشبختانه با فعال سازی کمیسیون های مختلف این استان به کارگاه تلاش و کوشش تبدیل شده است.

حاتم نارویی استاندار سیستان و بلوچستان گفت : به لحاظ اهمیتی که این پروژه مهر ماندگار بندر شهید بهشتی دارد به این منطقه سفر کرده ام تا اگر مشکلاتی در روند اجرایی آن وجود دارد مرتفع سازیم.

ایشان تصریح کرد : سیستان و بلوچستان دارای ظرفیتهای بالقوه همچون دریا ، آفتاب بندر را دارا است که همه ما باید در کنار هم یک نظام ارزشمند را تشکیل دهیم و باید به توقعات مردم پاسخگو باشیم.

وی افزود : خوشبختانه سازمان بنادر با اقدامات موثر خود در منطقه و با ارائه عملکرد شفاف خود نقطه امید این استان است. اما متاسفانه از عملکرد خیلی از نهادها و سایر دستگاههای دیگر بی اطلاع هستم در حالی که ما باید در مقابل مردم از جمیع جهات پاسخگو باشیم.

33

۳۰ دی ۱۳۹۱ ۱۴:۵۰
کد خبر : ۱۹,۴۰۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید