پیام تبریک مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت دهه فجر پهلوگیری اولین کشتی 60 هزار تنی گندم وارداتی در بندر شهید بهشتی چابهار/ورود همزمان ۲ کشتی ۶۰ و ۶۶ هزار تنی کالای اساسی به بندر چابهار تمدید مجوز تطویل موج شکن غربی بندر صیادی رمین نقش کلیدی روابط عمومی در افزایش سهم تجارت بنادر/ بندر چابهار پشتیبان و سوپاپ اطمینان بنادر کشور مسئولان روابط عمومی بنادر باید در تمامی تصمیم سازی های راهبردی حضور داشته باشند/ ظرفیت بی نظیر بندر چابهار برای توسعه کشور/ ضرورت تجهیز روابط عمومی به ابزار و تجهیزات نوین/ توسعه گردشگری دریایی نیازمند تبلیغات وسیع و هوشمندانه تمدید مجوز ساخت دستک رسوب گیر بندر صیادی بریس اولویت ارتقای توان عملیاتی و نقش لجستیکی بندر چابهار آینده بندر چابهار در نگاه رئیس جمهور/نقش کلیدی بندر چابهار در حمل و نقل کشورهای منطقه ضرورت همکاری ایران و هند برای تهیه تجهیزات ساخت بنادر و شبکه ریلی چابهار/ زیرساخت های لازم برای تحقق شبکه ریلی در بندر چابهار وجود دارد بهینه سازی و افزایش ظرفیت خط انتقال برق طرح توسعه بندر شهید بهشتی
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: در حوزه راه شامل ساخت آزاد راه ، بزرگراه، راه اصلی، راه روستایی، تقاطع ها و غیره به تعداد 45 هزار پروژه به ارزش 70 هزار میلیارد تومان در کشور در حال اجرا ست.
ˈعلی نیکزادˈ در مراسم افتتاح تقاطع غیر همسطح خاور شهر با بزرگراه امام رضا (ع) با اشاره به اجرای 480 طرح در حوزه حمل و نقل تصریح کرد: امسال برای انجام پروژه های در دست اجرا 6 هزار میلیارد تومان از محل بودجه عمومی، فروش اوراق مشارکت، فروش دارایی های سرمایه ای و غیره هزینه شده است.

وی سپس اظهار داشت: در استان تهران 362 پروژه در حوزه راه و 410 هزار واحد مسکن در استان تهران در حال ساخت است که مقرر شده که تا پایان سال 85 هزار واحد مسکونی در این استان افتتاح شود که در مرحله نخست با حضور رئیس جمهور 22 هزار و 662 واحد به بهره برداری رسید و مابقی در دو مرحله تا پایان سال افتتاح می شود.

وی با بیان اینکه تا زمان انقلاب 200 کیلومتر راه روستایی آسفالته وجود داشت که هم اکنون به بیش از 99 هزار کیلومتر رسیده است، گفت: در واقع طول راه های آسفالته روستایی 498 برابر در 34 سال رسیده است.

نیکزاد اظهار داشت: میانگین سالانه آسفالت راه های روستایی در دولت های هفتم و هشتم 3500 کیلومتر بوده که این رقم در دولت های نهم و دهم به 6 هزار و 700 کیلومتر با رشد 6/2 برابر رسیده است.

وی افزود: در حوزه مسکن براساس آمار سرشماری سال 90 در کشور 1 میلیون و 663 هزار واحد مسکن خالی داریم که 372 هزار واحد آن تنها در تهران است.

نیکزاد تاکید کرد ، براساس اطلاعات شرکت گاز 400 هزار واحد مسکونی در تهران گاز مصرف نمی کند و برق آنها نیز به همین صورت است.

وی با اشاره به توسعه خطوط ریلی با توجه به تاکید مقام معظم رهبری تصریح کرد : از جهت های هفتگانه خطوط ریلی کشور به 15 کشور همسایه از جمله عراق، آذربایجان ، ترکمنستان، افغانستان و از چابهار به آبهای آزاد راه می یابد.

پروژه تقاطع غیر همسطح خاور شهر با بزرگراه امام رضا (ع) با اعتبار 60 میلیارد ریال بدون احتساب تملک اراضی معارض امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاونان وزیر ، استاندار تهران، نماینده مردم پاکدشت در مجلس و امامان جمعه پاکدشت و خاور شهر افتتاح و به بهره برداری رسید
۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳
pmo-گزارش خبری |
کد خبر : ۲۰,۲۱۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید