انعقاد قرارداد خدمات پستی در بندر چابهار ارائه خدمات مشاوره پزشکی از راه دور به خدمه لنج صیادی/ نجات جان مصدوم توسط تیم پزشکی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار افزایش 190 برابری صادرات کالا از بزرگترین بندر اقیانوسی کشور/ افزایش 41 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار رشد 152 درصدی واردات کالای اساسی در بندر چابهار برگزاری مانور استانی جست و جو و نجات و مقابله با آلودگی دریایی در بندر چابهار تعامل بندر و گمرک شرط تسریع و تسهیل واردات و صادرات کالا از طریق بندر چابهار/ اولویت بندر و گمرک تامین نیازمندی های کشور با کمترین هزینه و زمان است امدادرسانی توسط مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار به خدمه لنج صیادی / ارائه خدمات مشاوره پزشکی از راه دور به شناورهای متردد در آبهای استان اتصال استاندارد ترمینالهای طرح توسعه بندر شهید بهشتی به محورهای مواصلاتی/ تسهیل ترانزیت کالا از طریق بزرگترین بندر اقیانوسی کشور افزایش تجهیزات دریایی و بندری متناسب با رشد بندر / احداث 6 پست برق جدید در اراضی بندر شهید بهشتی کسب تندیس واحد صنعتی و خدماتی سبز کشور توسط اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان
عضو مجمع نمایندگان خراسان‌رضوی با بیان اینکه سفرهای استانی رئیس جمهور از خراسان‌رضوی آغاز می‌شود، گفت: مجمع نمایندگان خراسان رضوی در جلسه روز دوشنبه با روحانی، مسائل و مشکلات استانی را مطرح می‌کنند.
امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به جلسه روز دوشنبه مجمع نمایندگان خراسان‌رضوی با رئیس جمهور اظهار کرد: دیدار مجمع نمایندگان با روحانی گفت‌وگوی دوجانبه و دوطرفه است.

وی افزود: قرار است در این جلسه روحانی انتظارات خود را بیان کرده و نمایندگان مجلس نیز مسائل، درخواست و مشکلات خود را مطرح کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان خراسان‌رضوی هنوز جلسه‌ای برای آمادگی و اولویت‌بندی طرح مسائل در دیدار با روحانی تشکیل نداده و در روزهای آینده این جلسه تشکیل می‌شود.

قاضی زاده تصریح کرد: برخی مسائل مشترک نظیر آب و خشکسالی، درآمدهای خراسان‌رضوی، مسئله اتباع خارجی، زیارت و بررسی شاخص‌هایی که استان نسبت به سطح ملی از آن عقب است به طور مشخص مطرح می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: جدا از مسائل مشترک، نمایندگان به طور خاص درباره حوزه‌های انتخابیه خود و مسائل آن حوزه‌ها با روحانی صحبت و گفت‌وگو می‌کنند.

وی تاکید کرد: طبق آخرین اخباری که به دست ما رسیده، روحانی قرار است سفرهای استانی خود را از خراسان‌رضوی و شهر امام رضا(ع) آغاز کند.
۲ آبان ۱۳۹۲ ۱۳:۱۷
کد خبر : ۲۶,۱۹۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید