ورود 4 کشتی حامل نهاده های دامی از ابتدای مهرماه امسال در بندر چابهار/ تخلیه و بارگیری کالای اساسی؛ مهم ترین اولویت بندر چابهار/ لزوم توجه دولت به افزایش جریان مبادلات کالایی در چابهار برگزاری جشن هفته وحدت در بندر چابهار ارتقای ارتباطات دریایی کشور در گرو تکمیل و اجرای طرح جامع/ روند مثبت پیشرفت پروژه های زیرساختی بندر چابهار اولین جلسه کمیته مخابرات دریایی بنادر جنوبی کشور در بندر چابهار افزایش 63 درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار نرم مثبت تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر چابهار/بارگیری و خروج 70 درصد کالاهای اساسی تخلیه شده مانور امداد و نجات و اطفای حریق شناورهای سنتی در بندر چابهار برگزار شد پهلوگیری 6 کشتی حامل 340 هزار تن کالای اساسی در بندر چابهار/ خروج روزانه 2500 تن کالا از بندر چابهار برگزاری مانور آمادگی مقابله با آلودگی نفتی در بندر چابهار تسهیلات ویژه به خطوط کشتیرانی و سرمایه‌گذارانی که کالای صادراتی و وارداتی خود را از طریق چابهار عبور دهند/ شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار/ عزم خوبی برای رونق چابهار شکل گرفته است
رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران اعلام کرد : در جلسه روز گذشته دولت مشکلات ناشی از ارز حاصل از صادرات و ابهام در مورد مالیات بر صادرات ، بررسی و در مصوبه ای بخشنامه قبلی ملغی اعلام شد.
در سومین جلسه شورای گفتگو که در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد ، نهاوندیان به عنوان سخنگوی این شورا اعلام کرد جزئیات مصوبه اخیر دولت تا دو روز آینده اطلاع رسانی خواهد شد.
وی در مورد دیگر مصوبات شورای گفتگو گفت:‌ امروز مطابق قانون 8 عضو جدید از مدیران عامل بخش خصوصی و تعاونی که به پیشنهاد اتاق ایران و اتاق تعاون معرفی شده اند با رای گیری مشخص شدند.

سخنگوی شورای گفتگو ادامه داد : از میان 12 نفر که به شورای گفتگو معرفی شده بودند آقایان جلال پور، خلیل زاده ، بهرامن ، معتمدی ، نیری ، پور فلاح ،‌رضایی نژاد و بحرینیان به عنوان اعضای جدید شورای گفتگو حائز اکثریت آرا شدند.

نهاوندیان گفت:‌ موضوع دیگری که امروز در شورای گفتگو بحث شد ، وضع بحرانی سفره های زیر زمینی آب و مسائل زیست محیطی مرتبط با آن بود.

رئیس دفتر رئیس جمهور اظهار داشت : قرار شد کمیته ای با مشارکت دستگاه های ذیربط و با مسئولیت وزرات نیرو و مشارکت وزارت جهاد کشاورزی و اعضای اتاق تشکیل شود و بر روند کار نظارت کند.

*نشست شورای گفتگوی دولت وبخش خصوصی باحضور پنج وزیر

سومین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی باحضور وزیران صنعت معدن و تجارت، امور اقتصادی و دارایی، وزیر جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی و وزیر نیرو برگزار شد.

در این جلسه علاوه بر آقایان نعمت‌زاده وزیر صنعت معدن و تجارت، طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، حجتی وزیر جهاد کشاورزی، آخوندی وزیر راه و شهرسازی، چیت‌چیان وزیر نیرو، همچنین سیف رئیس کل بانک مرکزی، نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور و رئیس اتاق بازرگانی، فتحی‌پور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و جمعی از نمایندگان مجلس حضور داشتند.۲۰ آبان ۱۳۹۲ ۱۳:۱۵
pmo |
کد خبر : ۲۶,۶۱۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید