اقدامات بندر چابهار در راستای کنترل شیوع ویروس کرونا /اجرای برنامه تب سنجی و پایش افراد علامت دار در ورودی بنادر و ساختمان های اداری انعقاد قرارداد خدمات پستی در بندر چابهار ارائه خدمات مشاوره پزشکی از راه دور به خدمه لنج صیادی/ نجات جان مصدوم توسط تیم پزشکی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار افزایش 190 برابری صادرات کالا از بزرگترین بندر اقیانوسی کشور/ افزایش 41 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار رشد 152 درصدی واردات کالای اساسی در بندر چابهار برگزاری مانور استانی جست و جو و نجات و مقابله با آلودگی دریایی در بندر چابهار تعامل بندر و گمرک شرط تسریع و تسهیل واردات و صادرات کالا از طریق بندر چابهار/ اولویت بندر و گمرک تامین نیازمندی های کشور با کمترین هزینه و زمان است امدادرسانی توسط مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار به خدمه لنج صیادی / ارائه خدمات مشاوره پزشکی از راه دور به شناورهای متردد در آبهای استان اتصال استاندارد ترمینالهای طرح توسعه بندر شهید بهشتی به محورهای مواصلاتی/ تسهیل ترانزیت کالا از طریق بزرگترین بندر اقیانوسی کشور افزایش تجهیزات دریایی و بندری متناسب با رشد بندر / احداث 6 پست برق جدید در اراضی بندر شهید بهشتی
رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران اعلام کرد : در جلسه روز گذشته دولت مشکلات ناشی از ارز حاصل از صادرات و ابهام در مورد مالیات بر صادرات ، بررسی و در مصوبه ای بخشنامه قبلی ملغی اعلام شد.
در سومین جلسه شورای گفتگو که در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد ، نهاوندیان به عنوان سخنگوی این شورا اعلام کرد جزئیات مصوبه اخیر دولت تا دو روز آینده اطلاع رسانی خواهد شد.
وی در مورد دیگر مصوبات شورای گفتگو گفت:‌ امروز مطابق قانون 8 عضو جدید از مدیران عامل بخش خصوصی و تعاونی که به پیشنهاد اتاق ایران و اتاق تعاون معرفی شده اند با رای گیری مشخص شدند.

سخنگوی شورای گفتگو ادامه داد : از میان 12 نفر که به شورای گفتگو معرفی شده بودند آقایان جلال پور، خلیل زاده ، بهرامن ، معتمدی ، نیری ، پور فلاح ،‌رضایی نژاد و بحرینیان به عنوان اعضای جدید شورای گفتگو حائز اکثریت آرا شدند.

نهاوندیان گفت:‌ موضوع دیگری که امروز در شورای گفتگو بحث شد ، وضع بحرانی سفره های زیر زمینی آب و مسائل زیست محیطی مرتبط با آن بود.

رئیس دفتر رئیس جمهور اظهار داشت : قرار شد کمیته ای با مشارکت دستگاه های ذیربط و با مسئولیت وزرات نیرو و مشارکت وزارت جهاد کشاورزی و اعضای اتاق تشکیل شود و بر روند کار نظارت کند.

*نشست شورای گفتگوی دولت وبخش خصوصی باحضور پنج وزیر

سومین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی باحضور وزیران صنعت معدن و تجارت، امور اقتصادی و دارایی، وزیر جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی و وزیر نیرو برگزار شد.

در این جلسه علاوه بر آقایان نعمت‌زاده وزیر صنعت معدن و تجارت، طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، حجتی وزیر جهاد کشاورزی، آخوندی وزیر راه و شهرسازی، چیت‌چیان وزیر نیرو، همچنین سیف رئیس کل بانک مرکزی، نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور و رئیس اتاق بازرگانی، فتحی‌پور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و جمعی از نمایندگان مجلس حضور داشتند.۲۰ آبان ۱۳۹۲ ۱۳:۱۵
pmo |
کد خبر : ۲۶,۶۱۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید