مانور دریایی مقابله با مواد خطرناک و سمی در بندر چابهار برگزار شد وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: رکورد کم سابقه جابجایی بار در بندر شهیدبهشتی چابهار در سال ۹۷/ انتقال کالاهای اساسی سهم استان های شرقی کشور از طریق بندر چابهار/ انجام شش سال فعالیت شبانه روزی برای احداث بندر چابهار دریافت قسط اول ۳۰۰ میلیارد تومانی برای خط آهن چابهار- زاهدان تا چند روز آینده/ خط آهن چابهار- زاهدان تا سال ۱۴۰۰ افتتاح می شود نقش کلیدی بندر چابهار در تامین کالاهای اساسی استان های شرقی/جایگاه ویژه بزرگترین بندر اقیانوسی کشور در رونق سواحل مکران/تبدیل سواحل مکران به قطب جهانی در گرو توجه به حمل نقل دریایی و ترافیک بار تبادل کالایی بندر چابهار با 10 کشور در 11 ماه گذشته/عدم محدودیت سرمایه گذاری و فعالیت کشورهای مختلف در بندر چابهار ضرورت احیا و توسعه صنعت لنج سازی در سیستان و بلوچستان/لزوم راه اندازی مسافرت های دریایی بین بندر چابهار با بنادر داخلی و خارجی/ جاده های پرترافیک استان در اولویت 2 بانده شدن پیام تبریک مدیرکل بنادر و‌ دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت روز دانشجو افتتاح 2.5 کیلومتر جاده دسترسی بندر شهید بهشتی با حضور وزیر راه بندر چابهار؛ در ردیف بنادر تراز برتر/راه اندازی خط مسافری دریایی چابهار – مسقط از پایان آذر ماه/ وجود مدرن ترین ترمینال مسافری دریایی کشور در بندر چابهار کسب رتبه برتر توسط بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در اجلاس استانی نماز
تغییر و تحولات در معاونان و مدیران هر وزاتخانه‌ای پس از روی کار آمدن دولت‌ جدید مرسوم است و وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از این تغییرات مستثنی نبود و تاکنون ۹ حکم در این وزارتخانه از سوی ربیعی صادر شده است.
همزمان با 25 مرداد و آغاز به کارفعالیت علی ربیعی، وزیر کار در ساختمان 11طبقه آزادی؛ موجی از عزل و نصب‌ها در سطوح بالا و میانی در این وزارتخانه آغاز شد.معاونت روابط کار،معاونت رفاه اجتماعی، معاونت سرمایه انسانی و توسعه اشتغال، معاونت امور مجلس، حقوقی و استان‌ها، معاونت فرهنگی و اجتماعی، معاونت امور تعاون  و بخش بین الملل بخش‌هایی است که بنا بر مسئولیت خود وظایفی را بر دوش دارند.

 تغییر و تحول در وزارت کار دولت روحانی به شرح زیر است.
 
احمد فیاض‌بخش، با حکم علی ربیعی به عنوان مدیرعامل جدید شستا معرفی شد.
 
با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد ستاری‌فر مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد.
بنابر این گزارش، همچنین سیدتقی نوربخش از طرف هیئت امنای تأمین اجتماعی به عنوان مدیرعامل این سازمان انتخاب شد؛ پیش از این صمدالله فیروزی سرپرست سازمان تأمین اجتماعی بود.
 
با حکم وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، ابوالقاسم سرحدی زاده،وزیر اسبق کار، مشاور ربیعی شد.
 
اما طی چند روز گذشته،  علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حکمی دکتر حسن طایی را با مأموریت‌های 10 گانه  برای حل معضل بیکاری به عنوان معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد، پیش از این  علی اکبر لبافی، مسئولیت این معاونت را برعهده داشت.
 
به گزارش تسنیم،  پیش از این نیز افرادی مانند عبدالرحمن تاج الدین نماینده اسبق اصفهان و احمد میدری نماینده مجلس ششم به عنوان معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی و نیز معاون رفاه وزارت تعاون کار و رفاه منصوب شدند.
 
 یکی از تغییر و تحولات ،‌ انتصاب مدیر عامل جدید بانک توسعه تعاون بود. ربیعی با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عضو هیئت مدیره بانک مسکن، مدیرعامل بانک توسعه تعاون شد.
 
معاونت روابط کار از جمله معاونت‌های مهم در این وزارتخانه است که روز گذشته «سیدحسن هفده‌تن» با امضای ربیعی معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد.
 
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، کوروش پرند معاون، وزیر و رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، غلامحسین حسینی‌نیا، معاون تعاون و حسین‌نژاد مدیرعامل صندوق مهر امام رضا براساس اخبار رسیده در سمت خود ابقا و حکم آنها طی روزهای آینده از سوی وزیر تعاون صادر خواهدشد.
 
 بخش بین الملل، معاونت فرهنگی و اجتماعی و معاونت امور مجلس، حقوقی و استان‌ها و  بانک رفاه کارگران بخش هایی است که هنوز تغییر نیافته است و باید منتظر ماند و دید چه تغییراتی در این بخش حاصل خواهد شد.
۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۵:۲۵
pmo |
کد خبر : ۲۶,۶۸۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید