مانور دریایی مقابله با مواد خطرناک و سمی در بندر چابهار برگزار شد وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: رکورد کم سابقه جابجایی بار در بندر شهیدبهشتی چابهار در سال ۹۷/ انتقال کالاهای اساسی سهم استان های شرقی کشور از طریق بندر چابهار/ انجام شش سال فعالیت شبانه روزی برای احداث بندر چابهار دریافت قسط اول ۳۰۰ میلیارد تومانی برای خط آهن چابهار- زاهدان تا چند روز آینده/ خط آهن چابهار- زاهدان تا سال ۱۴۰۰ افتتاح می شود نقش کلیدی بندر چابهار در تامین کالاهای اساسی استان های شرقی/جایگاه ویژه بزرگترین بندر اقیانوسی کشور در رونق سواحل مکران/تبدیل سواحل مکران به قطب جهانی در گرو توجه به حمل نقل دریایی و ترافیک بار تبادل کالایی بندر چابهار با 10 کشور در 11 ماه گذشته/عدم محدودیت سرمایه گذاری و فعالیت کشورهای مختلف در بندر چابهار ضرورت احیا و توسعه صنعت لنج سازی در سیستان و بلوچستان/لزوم راه اندازی مسافرت های دریایی بین بندر چابهار با بنادر داخلی و خارجی/ جاده های پرترافیک استان در اولویت 2 بانده شدن پیام تبریک مدیرکل بنادر و‌ دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت روز دانشجو افتتاح 2.5 کیلومتر جاده دسترسی بندر شهید بهشتی با حضور وزیر راه بندر چابهار؛ در ردیف بنادر تراز برتر/راه اندازی خط مسافری دریایی چابهار – مسقط از پایان آذر ماه/ وجود مدرن ترین ترمینال مسافری دریایی کشور در بندر چابهار کسب رتبه برتر توسط بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در اجلاس استانی نماز
همایش سراسری کانونهای بازنشستگی و موظفین سازمان بنادرودریانوردی  به کار خود پایان داد
همایش سراسری کانون های بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی در روز پنجشنبه شانزدهم مرداد ماه سالجاری در سالن آمفی تئاتر اداره کل بنادر ودریانوردی استان مازندران به کار خود پایان داد .

با تاکید بر رفع مشکلات اساسی پیش کسوتان و خانواده های آنان

همایش سراسری کانونهای بازنشستگی و موظفین سازمان بنادرودریانوردی

به کار خود پایان داد


همایش سراسری کانون های بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی در روز پنجشنبه شانزدهم مرداد ماه سالجاری در سالن آمفی تئاتر اداره کل بنادر ودریانوردی استان مازندران به کار خود پایان داد .

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ؛ در این مراسم که با حضور رییس صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی ، مدیرکل بنادرودریانوردی استان مازندران و نمایندگان کانون مرکزی وکانون های شهرستانی شامل ؛ بنادر بوشهر ، خرمشهر ، امام خمینی (ره) ، شهید رجایی ، انزلی ، نوشهر به همراه برخی از بازنشستگان و خانواده های آنان برگزار شد، ابتدا جناب آقای مهندس منوچهر تاتینا حضور میهمانان را خیر مقدم گفت و اظهار امیدواری کرد که همایش طی سه روز برگزاری توانسته باشد به اهداف خود دست یافته باشد. در ادامه جناب آقای سید محمد جواد طباطبایی ریس هیات مدیره کانون مرکزی به ایراد سخن پرداخت و از میزبانی اداره کل بنادر مازندران قدردانی نمود .

این گزارش می افزاید ؛ در مراسم همچنین جناب آقای جبارجلیلیان رییس صندوق بازنشستگی سازمان از نمایندگان حاضر در همایش تقدیر نمود و از مهندس تاتینا نیز تقدیر ویژه بعمل آورد. وی سپس به بررسی درخواست ها و مشکلات بازنشستگان و موظفین پرداخت و گزارشی از گفتگوهای به عمل آمده در جلسه با اعضای کانون مرکز و بنادر را ارایه نمود.

مهندس جلیلیان در سخنان خود ضمن اشاره به وضعیت حقوقی بازنشستگان و رایزنی با مدیران سازمان در جهت افزایش دریافتی این عزیزان ، در مورد  بیمه و مزایای بیمه ای ، آینده ای خوب را به حاضرین نوید داد و اظهار نمود : با قرارداد بیمه تکمیلی که فی مابین معاونت محترم منابع انسانی و توسعه سازمان و بیمه ایران منعقد شده ، دیگر دغدغه پرداخت هزینه های دارویی و درمانی وجود نخواهد داشت .

وی سپس به تشریح فعالیت شرکتهای تابعه صندوق بازنشستگی پرداخت و مژده تقسیم سود حاصله از درآمدهای شرکت هدایت کشتی خلیج فارس در آینده نزدیک را داد.

رییس صندوق بازنشستگی سازمان بنادرودریانوردی در خصوص فعالیت مجدد و پرتوان شرکت نگین سبز خاورمیانه و به سود رسانی آن نیز اظهار امیدواری کرد و گفت : با سیاست های اقتصادی صورت گرفته و راه کارهای به اجرا گذاشته شده ، امیدواریم در سال آتی شاهد رونق فعالیت ها و سود دهی این شرکت باشیم.

مهندس جلیلیان در مورد اشتغال به کار فرزندان بازنشستگان و موظفین نیز خاطر نشان کرد: با راه اندازی شرکتهای تابعه صندوق برای به کارگیری نیروهای مورد نیاز و کارآمد از میان فرزندان این عزیزان تمام تلاش خود را بعمل خواهد آورد. رییس صندوق بازنشستگی  ووظیفه مستخدمین سازمان بنادر با اشاره به اعطای تسهیلات رفاهی و اقامتی در شهرهای شمالی و همچنین کلان شهرها برای اقامت کوتاه مدت درمانی و یا تفریحی عزیزان بازنشسته ، در خصوص پرداخت وام های بلند مدت نیز صحبت کرد و اظهار داشت : این درخواست کارشناسی خواهد شد و پس از تصویب و تعیین سازوکار لازم پرداخت می شود.

وی در پایان سخنان خود با ابراز امیدواری به ارایه خدمات شایسته به بازنشستگان ، موظفین و خانواده های آنان ، قول پیگیری جدی و دلسوزانه برای رفع مشکلات این گروه از عزیزان را داد.

شایان ذکر است پایان بخش گردهمایی سراسری کانون های بازنشستگی و موظفین مرکز و بنادر کشور،  اجرای موسیقی سنتی توسط گروه های محلی بود ، همچنین پس از این برنامه میهمانان به کشتی مسافربری میرزاکوچک خان دعوت شدند تا ضمن یک سفر کوتاه دریایی، ناهار را در کشتی فوق صرف کنند.

۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳
روابط عمومی و امورفرهنگی |
کد خبر : ۲۹,۶۱۶
کلیدواژه ها: گردهمایی کانون 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید