هیچ دستگاهی از بندر چابهار خارج نمی شود/ عزم جزم دروازه ملل برای ارائه خدمات مطلوب به صاحبان کالا سومین کشتی ترانزیتی افغانستان از طریق بندر چابهار عازم هند شد / بندر شهید بهشتی چابهار؛ زمینه ساز تقویت ظرفیت های توافق نامه سه جانبه ایران، هند و افغانستان ایجاد ظرفیت ۸۰ میلیارد دلاری ترانزیت با راه‌اندازی راه‌آهن چابهار-زاهدان/راه آهن چابهار – زاهدان؛ شاهراه اقتصادی کشورهای منطقه خواهد بود بخش معدنی پتانسیل استفاده نشده استان است/بندر چابهار می تواند هاب توزیع مواد معدنی لحاظ شود و به زودی سومین قطب تجاری کشور در منطقه جنوب و سکوی پرتاب و تحول عظیم استان سیستان و بلوچستان خواهد شد پیشنهادات بندر چابهار در نشست تخصصی با سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت/افزایش نرم تخلیه و بارگیری به ۴ و نیم تا ۵ میلیون تن تا پایان سال ۹۹ برگزاری اولین مانور امداد و نجات و اطفاء حریق مایعات قابل اشتعال در حین سوختگیری تجهیزات بندری طرح توسعه بندر چابهار فراتر از برنامه زمان ‌بندی در حال اجراست برگزاری تمرین (Drill) مقابله با آلودگی نفتی با محوریت استفاده از مواد دیسپرسنت در بندر چابهار توسعه زیرساخت های مخابراتی و ارتباطات دریایی نوار ساحلی جنوب شرق کشور در قالب پروژه های مخابرات دریایی سواحل مکران نصب آینه های محدب سقفی در ورودی و خروجی درب های بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری چابهار
طی پیامی :  مدیر بنادر ودریانوردی آبادان هفته بسیج را تبریک گفت .
مدیر بنادر ودریانوردی آبادان طی پیامی هفته بسیج را تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر ودریانوردی آبادان، در متن  پیام رضا سفاری  ، آمده است :

احساس مسئولیت و تعهد در برابر انقلاب مهمترین و بارزترین ویژگی بسیج است و بسیجیان به بهترین نحو وحدت و همدلی مردم ایران در دفاع از میهن اسلامی را به ثبوت رسانده اند.

بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی ایرانیان است و این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری نیز به زیبایی متجلی شده است : بسیج در حقیقت ،مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است. همه میدان هایی که بسیج در آن حضور پیداکرده است ،میدان های ملی است ،میدان های مربوط به همت ملت مثل میدان دفاع مقدس ،میدان سازندگی وخدمات عمومی است . هیچ وقت کشور ، از یک مجموعه عظیمی که از بهترین فرزندان کشور و با این خصوصیات تشکیل شده است ، بی نیاز نیست.

نام بسیج یاد آور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است.نهادی که  به تعبیر امام راحل تشکیل آن یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود . و شجره طیبه ودرخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد.تکریم بسیج ، احترام به مردانگی و مروت است ، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان گلگون کفن بسیج ، هفته بسیج  و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان دریادل تبریک گفته وبرای همه این عزیزان آرزوی موفقیت ، سربلندی،عزت و پایمردی دارم .

 

 

رضا سفاری مدیر بنادر ودریانوردی آبادان

۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹
کد خبر : ۳۴,۲۴۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید