مانور دریایی مقابله با مواد خطرناک و سمی در بندر چابهار برگزار شد وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: رکورد کم سابقه جابجایی بار در بندر شهیدبهشتی چابهار در سال ۹۷/ انتقال کالاهای اساسی سهم استان های شرقی کشور از طریق بندر چابهار/ انجام شش سال فعالیت شبانه روزی برای احداث بندر چابهار دریافت قسط اول ۳۰۰ میلیارد تومانی برای خط آهن چابهار- زاهدان تا چند روز آینده/ خط آهن چابهار- زاهدان تا سال ۱۴۰۰ افتتاح می شود نقش کلیدی بندر چابهار در تامین کالاهای اساسی استان های شرقی/جایگاه ویژه بزرگترین بندر اقیانوسی کشور در رونق سواحل مکران/تبدیل سواحل مکران به قطب جهانی در گرو توجه به حمل نقل دریایی و ترافیک بار تبادل کالایی بندر چابهار با 10 کشور در 11 ماه گذشته/عدم محدودیت سرمایه گذاری و فعالیت کشورهای مختلف در بندر چابهار ضرورت احیا و توسعه صنعت لنج سازی در سیستان و بلوچستان/لزوم راه اندازی مسافرت های دریایی بین بندر چابهار با بنادر داخلی و خارجی/ جاده های پرترافیک استان در اولویت 2 بانده شدن پیام تبریک مدیرکل بنادر و‌ دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت روز دانشجو افتتاح 2.5 کیلومتر جاده دسترسی بندر شهید بهشتی با حضور وزیر راه بندر چابهار؛ در ردیف بنادر تراز برتر/راه اندازی خط مسافری دریایی چابهار – مسقط از پایان آذر ماه/ وجود مدرن ترین ترمینال مسافری دریایی کشور در بندر چابهار کسب رتبه برتر توسط بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در اجلاس استانی نماز
طی پیامی :  مدیر بنادر ودریانوردی آبادان هفته بسیج را تبریک گفت .
مدیر بنادر ودریانوردی آبادان طی پیامی هفته بسیج را تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر ودریانوردی آبادان، در متن  پیام رضا سفاری  ، آمده است :

احساس مسئولیت و تعهد در برابر انقلاب مهمترین و بارزترین ویژگی بسیج است و بسیجیان به بهترین نحو وحدت و همدلی مردم ایران در دفاع از میهن اسلامی را به ثبوت رسانده اند.

بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی ایرانیان است و این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری نیز به زیبایی متجلی شده است : بسیج در حقیقت ،مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است. همه میدان هایی که بسیج در آن حضور پیداکرده است ،میدان های ملی است ،میدان های مربوط به همت ملت مثل میدان دفاع مقدس ،میدان سازندگی وخدمات عمومی است . هیچ وقت کشور ، از یک مجموعه عظیمی که از بهترین فرزندان کشور و با این خصوصیات تشکیل شده است ، بی نیاز نیست.

نام بسیج یاد آور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است.نهادی که  به تعبیر امام راحل تشکیل آن یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود . و شجره طیبه ودرخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد.تکریم بسیج ، احترام به مردانگی و مروت است ، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان گلگون کفن بسیج ، هفته بسیج  و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان دریادل تبریک گفته وبرای همه این عزیزان آرزوی موفقیت ، سربلندی،عزت و پایمردی دارم .

 

 

رضا سفاری مدیر بنادر ودریانوردی آبادان

۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹
کد خبر : ۳۴,۲۴۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید