ارائه خدمات پزشکی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار به کشتی عبوری رشد 330 درصدی واردات کالاهای اساسی از طریق بندر چابهار/ ترانزیت کالا از دروازه ملل 157 برابر شد متصل شدن 1900 کیلومتر از راههای کشور به شبکه ریلی تا پایان سال/ ریل گذاری 700 کیلومتر در بندر چابهار تا پایان امسال اجرای طرح احضار پرسنل و گشت تجمیعی یگان حفاظت در بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری چابهار گام های توسعه ای سازمان بنادر و دریانوردی در مسیر توسعه سواحل مکران/ آغاز واگذاری موج شکن های چند منظوره مردمی در سواحل مکران دهلی نو به دنبال گسترش همکاری ها با ایران در بندر چابهار است موقعیت استراتژیک بندر چابهار برای فعالان اقتصادی/ کاهش مسیر حمل و نقل دریایی با استفاده از بندر چابهار بیان دیدگاه ها و بررسی مشکلات سرمایه گذاران بخش خصوصی/ تلاش حداکثری در جهت تسهیل و رفع موانع و مشکلات پروژه های سرمایه گذاری /تسریع در پروژه ها و حمایت از بخش خصوصی عامل رشد و توسعه اقتصادی استان بسته های تشویقی دروازه ملل برای صاحبان کالا و خطوط کشتیرانی/ تخفیفات بی نظیر بندر چابهار در زنجیره حمل و نقل دریایی/ از تخفیفات 87 درصدی هزینه انبارداری تا معافیت 100 درصدی در تخلیه کانتینرهای خالی پیشرفت برنامه ها و افزایش ظرفیت؛ جلوه ای از تلاش جهادگونه کارکنان بندر چابهار/ رشد ۹۵ درصدی صادرات کالاهای غیرنفتی از بزرگترین بندر اقیانوسی کشور
برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاون اداری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی چابهار
مراسم تودیع و معارفه معاون اداری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با حضور سیاوش رضوانی مدیر کل بنادر و دریانوردی، معاونین، روسای ادارات بخشهای مختلف در سالن کلانتری برگزار شد. در این مراسم مهندس رضوانی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر از تلاش ها و خدمات حسین کیا معاون اداری و مالی سابق، مهندس اسماعیل خجیر را به سمت معاون اداری و مالی جدید اداره کل بنادر و دریانوردی معرفی نمود.

سیاوش رضوانی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و خدمات ارزنده حسین کیا اظهار داشت : آقای کیا با تلاش شبانه روزی و پایبندی به اصول قوانین مالی در بهسازی و قانونمند کردن منابع انسانی و از همه مهمتر حسن اخلاق با همکاران از ویژگیهای بازر و درایت ایشان بود. رضوانی گفت : این گونه تغییر و تحولات از اقتضائات کار مدیریتی است و امیدواریم با زیرساخت های خوبی که در طی این مدت ایجاد شد شاهد رشد و پیشرفت های بیشتری در این حوزه باشیم. مدیر کل بنادر و دریانوردی تصریح کرد : سنگینی کار در حوزه اداری و مالی و وابستگی مستقیم تمام واحدها به این حوزه نشان دهنده حساسیت قابل توجه آن است. وی گفت : در واقع حوزه معاونت اداری و مالی پاسخگوی نیازهای اصلی سازمان و به عنوان قلب هر اداره و سازمانی محسوب می شود. سپس حسین کیا معاون سابق اداری و مالی با تشکر از حسن اعتماد مدیر کل بنادر و دریانوردی به ایشان در دوره مسئولیتش گفت : از همه کارکنان تشکر می کنم به لحاظ همکاری و همدلی در پیشبرد اهداف عالیه سازمان و خدا را شاکرم که فرصتی فراهم نمود تا بتوانم در طی این مدت در حد بضاعت و توان در جمع پر مهر و محبت همکارانم و مردم خوب منطقه عمر خود را سپری کرده و به این اداره کل خدمت کنم. وی اضافه کرد به حول قوه الهی امروز با حمایت های مهندس رضوانی و تلاش همه همکاران در حوزه های متعدد شاهد پیشرفت های مختلف در کلیه بخشها بودیم و برای مأموریت جدید اسماعیل خجیر آرزوی موفقیت نمود. در ادامه حجت الاسلام والمسلمین قاسمی زاده مسئول امور فرهنگی اداره کل ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای معاون جدید اداری و مالی خوش خلقی و حسن اعتماد را مهمترین شاخصه های هر فرد برشمرد و اظهار امیدواری کرد این رفتار درست و خداپسندانه را باید سرلوحه کار خود قرار دهیم. سپس اسماعیل خجیر معاون جدید اداری و مالی در سخنانی ضمن تشکر از حسن اعتماد مدیر کل بنادر و دریانوردی چابهار و سازمان بنادر و دریانوردی از اقدامات زیرساختی انجام شده در حوزه اداری و مالی در طی این مدت و خدمات شایسته مهندس حسین کیا در طول سه سال خدمت گفت : با انجام خدمات ارزنده انتظارات مجموعه بالاتر رفته و این موضوع مسئولیت اینجانب را مضاعف می نماید. خجیر افزود : اساس کار ما استفاده از تجربیات گذشته به عنوان یک منبع آگاهی است که ما باید بتوانیم با مأموریت جدید سازمان که همان بالابردن بهره وری، صرفه جویی ،کاهش هزینه و تعامل با سایر نهادها در بخش مالی، روند سیاست های سازمان را پیش ببریم. در پایان این مراسم مدیر کل بنادر و دریانوردی با ارائه حکم مسئولیت اسماعیل خجیر به ایشان با اهدای لوح تقدیر از خدمات و تلاشهای حسین کیا تشکر و قدردانی نمود.

معاون2

۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹
کد خبر : ۳۴,۲۸۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید