ثبت رکورد ٢٨ درصدی ترانزیت خارجی در دروازه ملل / واردات ۶۱ هزار تن گندم اهدایی هند به افغانستان از طریق بندر شهید بهشتی چابهار/ ویترین متنوع بزرگترین بندر اقیانوسی کشور در ترانزیت خارجی بهره برداری از پنج پروژه بزرگ عمرانی و تجهیزاتی بندر چابهار تا پایان سال/ پروژه های عمرانی بندر چابهار با بیش از ۴۶۰ میلیارد تومان اعتبار و اشتغال زایی مستقیم 708 نفر در دست اجراست گامی دیگر در مسیر رونق تجارت بندر چابهار/ورود اولین محموله شکر صادراتی هند به افغانستان پیام تبریک مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت روز کارمند لزوم هم افزایی دستگاه های اجرایی جهت احیای سفرهای دریایی از دروازه ملل/ اشتغال نیروی های بومی در پروژه های عمرانی بندر شهید بهشتی/همت والای بندر چابهار در توسعه زیرساخت ها با عملیات تیم تخصصی بندر چابهار شناور به گل نشسته از ساحل جدا شد پیام تبریک مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته دولت تداوم انتقال محموله های ترانزیتی گندم اهدایی هند به افغانستان از طریق بندر چابهار/هم افزایی دستگاه های اجرایی استان لازمه پایداری ترانزیت کالا نشست رئیس و اعضای هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت در بندر شهید بهشتی چابهار/ارتقاء دانش فنی مدیران و کارکنان بندر چابهار صادرات اولین محموله سنگ کوپ مرمر از طریق بندر شهید بهشتی چابهار/ استفاده از ظرفیت های استراتژیک بندر چابهار برای صادرات کالای معدنی
بازدید رئیس سازمان نقشه برداری کشور از بندر انزلی
مهندس سید علی نعیمی مدیر کل بنادر و دریانوردی با علیرضا آزموده اردلان، رئیس سازمان نقشه برداری کشور از بندر انزلی بازدید کردند.

مهندس سید علی نعیمی مدیر کل بنادر و دریانوردی با علیرضا آزموده اردلان، رئیس سازمان نقشه برداری کشور از بندر انزلی بازدید کردند.

مهندس نعیمی اظهار داشت: بندرانزلی به لحاظ موقعیت ممتاز جغرافیایی، نقش مهمی در تسهیل تبادل کالاهای تجاری به‌ویژه در بخش های سوخت، آهن‌آلات، چوب و غلات رادر منطقه ایفا می‌نماید.

در این بازدیدعلیرضا آزموده اردلان رئیس سازمان نقشه برداری کشور، اظهار کرد: سازمان نقشه برداری بعنوان بازوی فنی سازمان برنامه ریزی کشور، با توپوگرافی بستر دریا می تواند موقعیت های مناسب احداث سازه ها و کشتیرانی را تعیین کند.

وی ادامه داد: به دلیل وجود جریان های بسیار قوی در خزر و اهمیت جریان سنجی در این دریا به منظور کاهش مخاطرات دریانوردی و کشتیرانی، نیاز به اطلاع از نوع حرکت و رژیم جریان های دریایی وجود دارد که در تفاهم نامه میان طرفین منعقد خواهد شد.

رئیس سازمان نقشه برداری کشور همچنین به ایجاد مراکز اندازه گیری و ارزیابی شرایط محیطی دریا جهت تردد کشتی های تجاری و تفریحی در خزر اشاره و اضافه کرد: نقشه برداری در تمام امور از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا امنیت تجاری و گردشگری در زمینه کشتیرانی و سایر حوزه های اقتصادی و بازرگانی را فراهم می کند.

وی افزود: با داشتن یک نقشه مناسب و مطمئن ، تصمیم گیری برای فعالیت های مختلف هدفمند خواهد بود. آزموده اردلان خاطرنشان کرد: سازمان نقشه برداری کشور در راستای دوام و پایداری بیشتر ساخت و سازهای مربوط به دریانوردی از جمله اسکله ها با دقت نظر ویژه ای عمل می کند.

.

در بازدید مقرر شد بین بنادر و دریانوردی گیلان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان ، سازمان نقشه برداری کشور و سازمان منطقه آزاد انزلی ، تفاهمنامه های همکاری منعقد شود.

رئیس سازمان نقشه برداری کشور، ضمنا از تلاشهای سازمان بنادر و دریانوردی در جهت زیرساختهای بنادر کشور بالاخص بنادر شمالی خاصه بندر انزلی تقدیر و تشکر نمود و عنوان کرد که این موضوع در ملاقات حضوری با مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی مطرح خواهد شد.

دکتر آزمون اردلان در پایان جلسه و با توجه به بازدید سه ساعته از بندر، از تلاشهای همکاران اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان در جهت جذب کالا و ارائه خدمات و پاسخگویی مناسب به ارباب رجوع تقدیر و تشکر کرد.

 

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ۱۶:۱۵
مرکز روابط عمومی |
کد خبر : ۳۵,۰۴۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید