ورود 4 کشتی حامل نهاده های دامی از ابتدای مهرماه امسال در بندر چابهار/ تخلیه و بارگیری کالای اساسی؛ مهم ترین اولویت بندر چابهار/ لزوم توجه دولت به افزایش جریان مبادلات کالایی در چابهار برگزاری جشن هفته وحدت در بندر چابهار ارتقای ارتباطات دریایی کشور در گرو تکمیل و اجرای طرح جامع/ روند مثبت پیشرفت پروژه های زیرساختی بندر چابهار اولین جلسه کمیته مخابرات دریایی بنادر جنوبی کشور در بندر چابهار افزایش 63 درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار نرم مثبت تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر چابهار/بارگیری و خروج 70 درصد کالاهای اساسی تخلیه شده مانور امداد و نجات و اطفای حریق شناورهای سنتی در بندر چابهار برگزار شد پهلوگیری 6 کشتی حامل 340 هزار تن کالای اساسی در بندر چابهار/ خروج روزانه 2500 تن کالا از بندر چابهار برگزاری مانور آمادگی مقابله با آلودگی نفتی در بندر چابهار تسهیلات ویژه به خطوط کشتیرانی و سرمایه‌گذارانی که کالای صادراتی و وارداتی خود را از طریق چابهار عبور دهند/ شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار/ عزم خوبی برای رونق چابهار شکل گرفته است
معارفه حسین چراغی به عنوان سرپرست  اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان
آیین تودیع و معارفه مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با حضور مسولان استانی و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادرودریانوردی کشور برگزلر شد .

به گزارش روابط عمومی ،   حسن خسته بند نماینده مردم انزلی گفت :برای توسعه شهرستان و کشور باید از مزیت های منطقه آزاد و کشتی سازی استفاده شود، و باید از منظر استراتژیک در دریاها حضور داشته باشیم و بندر انزلی با سابقه ی بیش از ۲ قرن پتانسیل بالایی دارد.

 خسته بند با تاکید بر تقویت کریدور شمال و جنوب گفت: با تقویت این کریدور از نظر زمان و هزینه ها می توان هزینه ها را کاهش داد. وی با اشاره به تکمیل راه آهن گیلان اظهار کرد: طرح راه آهن هنگامی توجیه اقتصادی دارد که به انزلی بیاید.

 خسته بند افزود: توسعه بندر فقط به نفع شهر انزلی نیست بلکه برای همه ی کشور است انزلی یک شهر استراتژیک کشور است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. نماینده انزلی در پایان یادآور شد: اقتصاد کشور و چشم جوانان این شهر به توسعه اداره بندر است که توسعه این صنعت موجب توسعه توریسم ، تجارت و اشتغال است.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵
مرکز روابط عمومی |
کد خبر : ۳۵,۶۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید