مدیر کل بنادر مازندران : کاهش هزینه حمل کالا از بندر نوشهر مهمترین خواسته صاحبان کالا است
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت : کاهش هزینه حمل و نقل کالا از بندر نوشهر به سایر نقاط کشور مهمترین خواسته صاحبان کالا و تجار فعال در این بندر است .

 به گزارش روابط عمومی ، مهندس سیاوش رضوانی در نشست بررسی مشکلات حوزه حمل و نقل و پایانه در بندر نوشهربرگزار شد با اعلام این مطلب افزود : جلب رضایت مشتریان و صاحبان کالا مهمترین اولویت من و همکارانم در مجموعه اداره کل است .
      وی افزود : بندر نوشهر تنها مجموعه اقتصادی غرب استان مازندران است لذا همه باید تلاش کنیم از ظرفیت ۴ میلیون تنی این بندر نهایت بهره را ببریم .
      مهندس رضوانی با قدردانی از زحمات مسئولان حمل و نقل و پایانه های استان و شهرستان برای کاهش مشکلات مربوط به حمل و نقل کالا از بندر نوشهر، خواستار همکاری همه دستگاه های ذیربط برای رفع دغدغه های صاحبان کالا در این بخش شد .
     در ادامه مهندس محمدزاده مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان مازندران ، عدم سنخیت بین ناوگان کهنه و نو در بخش حمل و نقل را از مهمترین معضلات این بخش برشمرد .
      وی با اشاره به لزوم رقابت پذیری سالم در بخش حمل و نقل، وجود واسطه ها را یکی از معضلات جدی این بخش عنوان کرد.
      محمدزاده از آمادگی اداره کل حمل و نقل و پایانه ها برای احداث پایانه در شهرستان نوشهر خاطر نشان کرد : در صورت همکاری مسئولان ذیربط و واگذاری زمین مناسب ، برای احداث پایانه اقدام خواهد شد .
      وی تصریح کرد : در صورتی که هرگونه اصلاحی در نرخ حمل و نقل کالا از بندر نوشهر نیاز باشد اداره کل حمل و نقل و پایانه آمادگی دارد همکاری لازم را در این زمینه انجام دهد .
      در ادامه حمزه علی بخشی مشاور و مدیر کل حوزه مدیر عامل ، روابط عمومی و ارزیابی عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی بر ضرورت رفع چالش های فراروی بندر نوشهر بویژه در بخش حمل و نقل و پایانه ها تأکید کرد .
      وی افزایش ساعت ساعت کاری گمرک ، حذف عوارض متفرقه ، کاهش هزینه حمل و نقل کالا را از مهمترین راهکارهای واقعی شدن هزینه حمل کالا از بندر نوشهر برشمرد .
      در ادامه با حضور نمایندگان شرکت های حمل و نقلی ، صنف رانندگان ، خطوط کشتیرانی و سایر شرکت های خصوصی فعال در بندر نوشهر، مسایل و مشکلات حوزه حمل و نقل و پایانه ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴
مرکز روابط عمومی |
کد خبر : ۳۸,۰۷۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید