اولین نشست تخصصی فعال سازی بندرچابهار برگزار شد
اولین نشست کارگروه تخصصی فعال سازی بندر چابهار با حضور معاون محترم امور بندری و مناطق ویژه سازمان، مدیران کل حوزه معاونت امور بندری و جمعی از مدیران و مسئولین وزارت راه و شهرسازی، ‌سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای،گمرک جمهوری اسلامی، ‌سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی چابهار و سایر نهادهای ذیربط و همچنین نمایندگان انجمن های صنفی از جمله انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته، انجمن شرکت های حمل و نقل بین المللی ایران و شرکت های خصوصی از جمله شرکت کشتیرانی ج.ا.ا.، شرکت آریابنادر ایرانیان و شرکت کشتیرانی والفجر و ... ‌در محل سازمان بنادر و دریانوردی برگزار گردید.

در این نشست معاون امور بندری و مناطق ویژه به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص اهمیت بندر چابهار و مشکلات موجود و راهکارهای پیشنهادی رفع موانع پرداختند.

در نهایت مقرر گردید هر یک از سازمان های دولتی و نمایندگان بخش خصوصی ضمن احصای موارد مربوط به حوزه خود نسبت به تهیه و تدوین مستنداتی در قالب گزارش عملیاتی در زمینه مشکلات موجود،‌راهکارهای پیشنهادی برای برون رفت از مشکلات موجود و تهیه نقشه راه عملیاتی اقدام نمایند. همچنین مقرر گردید اعضا پیشنهادهای مستند خود را در نشست بعدی کارگروه ارائه نمایند.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۵:۵۱
مرکز روابط عمومی |
کد خبر : ۳۸,۶۶۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید