ثبت رکورد ٢٨ درصدی ترانزیت خارجی در دروازه ملل / واردات ۶۱ هزار تن گندم اهدایی هند به افغانستان از طریق بندر شهید بهشتی چابهار/ ویترین متنوع بزرگترین بندر اقیانوسی کشور در ترانزیت خارجی بهره برداری از پنج پروژه بزرگ عمرانی و تجهیزاتی بندر چابهار تا پایان سال/ پروژه های عمرانی بندر چابهار با بیش از ۴۶۰ میلیارد تومان اعتبار و اشتغال زایی مستقیم 708 نفر در دست اجراست گامی دیگر در مسیر رونق تجارت بندر چابهار/ورود اولین محموله شکر صادراتی هند به افغانستان پیام تبریک مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت روز کارمند لزوم هم افزایی دستگاه های اجرایی جهت احیای سفرهای دریایی از دروازه ملل/ اشتغال نیروی های بومی در پروژه های عمرانی بندر شهید بهشتی/همت والای بندر چابهار در توسعه زیرساخت ها با عملیات تیم تخصصی بندر چابهار شناور به گل نشسته از ساحل جدا شد پیام تبریک مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته دولت تداوم انتقال محموله های ترانزیتی گندم اهدایی هند به افغانستان از طریق بندر چابهار/هم افزایی دستگاه های اجرایی استان لازمه پایداری ترانزیت کالا نشست رئیس و اعضای هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت در بندر شهید بهشتی چابهار/ارتقاء دانش فنی مدیران و کارکنان بندر چابهار صادرات اولین محموله سنگ کوپ مرمر از طریق بندر شهید بهشتی چابهار/ استفاده از ظرفیت های استراتژیک بندر چابهار برای صادرات کالای معدنی
معاون وزیر راه و شهرسازی:۹۴۰ میلیون دلار از سوی دولت و بخش خصوصی در چابهار در حال سرمایه گذاری است
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: ۹۴۰ میلیون دلاراز سوی دولت و بخش خصوصی برای توسعه بندر چابهار سرمایه گذاری و هزینه می شود که بخشهایی از آن انجام شده و بقیه در حال انجام است.
به گزارش روابط عمومی به نقل ازایرنا محمد سعیدنژاد روز پنجشنبه در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی سیستان و بلوچستان با حضور وزیر راه و شهرسازی و استاندار و مدیران این استان اظهار داشت: اکنون ٨٥ درصد عملیات سیویل پروژه توسعه بندر شهید بهشتی چابهار تکمیل و بخشی از تجهیزات آن نیز خریداری شده است. وی افزود: در کنار توسعه بندر شهید بهشتی چابهار باید سایر بخش ها نیز توسعه پیدا کند در غیر این صورت سرمایه گذاری در این بندر با وقفه رو به رو می شود. مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی بیان کرد: بر اساس توافق انجام شده بخش خصوصی ۲۹ هزار و ۶۹۰ میلیارد ریال ( ۲ هزار و ۹۶۹ میلیارد تومان) در بندر چابهار سرمایه گذاری می کند که در این زمینه توافقات لازم با سرمایه گذار بخش خصوصی انجام شده است. وی ادامه داد: علاوه بر این هم اینک در حال مذاکره با بخش خصوصی برای سرمایه گذاری سه هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال (۳۶۰ میلیارد تومان) در بندر چابهار هستیم. معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت تدبیر و امید برای توسعه بندر شهید بهشتی چابهار اقدامات بسیار زیادی انجام داده است. سعید نژاد اظهار داشت: قطعا حوزه دریایی سیستان و بلوچستان می‌ تواند در توسعه گردشگری استان و کشور بسیار موثر باشد. وی افزود: با رویکرد گردشگری قرار است همه ساله حداقل یک رویداد بین المللی در چابهار انجام شود. وی ادامه داد: همایش ارگان های دریایی در بهمن امسال در چابهار برگزار می شود.
۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۶:۰۳
کد خبر : ۳۹,۰۴۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید