محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان ارسال شد
مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان خاطرنشان کرد: با توجه به برودت هوا و سرمای مناطق زلزله زده کرمانشاه اقلام اولویتدار را جمع آوری کردیم و محموله مذکور در حال بارگیری است و فردا ارسال می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مهندس حسین چراغی، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با ابزار تاسف از وقوع حادثه دردناک زلزله در غرب کشور، اظهار کرد: از خداوند متعال برای بازماندگان صبر خواستاریم.

وی از ارسال محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه خبر داد و افزود: از ساعات اولیه انتشار خبر زلزله با مدیران گمرک استان و شرکت کشتیرانی خزر برنامه ریزی کردیم تا با استفاده از منابع موجود، نسبت به تهیه ملزومات مورد نیاز هموطنان حادثه دیده در اسرع وقت اقدام کنیم.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه اولین محموله اقلام مورد نیاز شامل وسائل گرمایشی، مواد غذایی و محصولات بهداشتی است، خاطرنشان کرد: با توجه به برودت هوا و سرمای منطقه اقلام اولویتدار را جمع آوری کردیم و محموله مذکور در حال بارگیری است و فردا ارسال می شود تا به دست هموطنانمان برسد.

مهندس چراغی، با اشاره به استقبال خوب شهرستان انزلی جهت کمک رسانی در کنار جامعه دریایی و بندری استان، تصریح کرد: قطعا محموله های بعدی طی روزهای آینده ارسال خواهند شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان متذکر شد: آمادگی اعزام همکاران به منطقه وجود دارد تا در صورت نیاز به امدادرسانی بپردازند.

وی محل پایانه مسافری دریایی بندرانزلی واقع در مرکز شهر را از محل های  پذیرش کمک های مردمی دانست و یادآور شد: این محل به صورت تمام وقت آماده جمع آوری اقلام مورد نیاز و اعزام آن به مناطق زلزله زده است.


ertyjk 18
ertyjk 17
ertyjk 16
ertyjk 15
ertyjk 14
ertyjk 13
ertyjk 12
ertyjk 11
ertyjk 10
ertyjk 9
ertyjk 8
ertyjk 7
ertyjk 6
ertyjk 5
ertyjk 4
ertyjk 3
ertyjk 2
ertyjk 1  

 

۲۵ آبان ۱۳۹۶ ۲۳:۳۹
کد خبر : ۴۰,۳۱۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید