ثبت رکورد ٢٨ درصدی ترانزیت خارجی در دروازه ملل / واردات ۶۱ هزار تن گندم اهدایی هند به افغانستان از طریق بندر شهید بهشتی چابهار/ ویترین متنوع بزرگترین بندر اقیانوسی کشور در ترانزیت خارجی بهره برداری از پنج پروژه بزرگ عمرانی و تجهیزاتی بندر چابهار تا پایان سال/ پروژه های عمرانی بندر چابهار با بیش از ۴۶۰ میلیارد تومان اعتبار و اشتغال زایی مستقیم 708 نفر در دست اجراست گامی دیگر در مسیر رونق تجارت بندر چابهار/ورود اولین محموله شکر صادراتی هند به افغانستان پیام تبریک مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت روز کارمند لزوم هم افزایی دستگاه های اجرایی جهت احیای سفرهای دریایی از دروازه ملل/ اشتغال نیروی های بومی در پروژه های عمرانی بندر شهید بهشتی/همت والای بندر چابهار در توسعه زیرساخت ها با عملیات تیم تخصصی بندر چابهار شناور به گل نشسته از ساحل جدا شد پیام تبریک مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته دولت تداوم انتقال محموله های ترانزیتی گندم اهدایی هند به افغانستان از طریق بندر چابهار/هم افزایی دستگاه های اجرایی استان لازمه پایداری ترانزیت کالا نشست رئیس و اعضای هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت در بندر شهید بهشتی چابهار/ارتقاء دانش فنی مدیران و کارکنان بندر چابهار صادرات اولین محموله سنگ کوپ مرمر از طریق بندر شهید بهشتی چابهار/ استفاده از ظرفیت های استراتژیک بندر چابهار برای صادرات کالای معدنی
مراسم معارفه معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان
مراسم معارفه معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با حضور دکتر حسن زاده عضو هیأت عامل و معاون بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی برگزار گردید

شایان ذکر است، طی حکمی از سوی محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی و بنا به پیشنهاد مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان حسین شهدادی به عنوان معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان منصوب گردید.

همچنین در این مراسم یحیی احسانی فر و ضیاء حمزه زاده بعنوان رؤسای اداره بازاریابی و سرمایه گذاری و اداره امور بندری و حمل و نقل چندوجهی معرفی گردیدند.

حسن زاده در این مراسم ضمن برشمردن اهمیت معاونت امور بندری و اقتصادی در بنادر گفت: با تفکیک حوزه های دریایی و بندری در این اداره کل، وظایف بسیار سنگینی متوجه معاونت جدید امور بندری و اقتصادی می باشد. ایشان ابراز امیدواری کرد که با تسهیل فرآیندها و ساز و کار جدید بیش از پیش شاهد تحول در حوزه فعالیتهای بندری چابهار در دستیابی به جایگاه اصلی در سهم تجارت باشیم.

وی ضمن ابراز قدردانی از کلیه همکاران، افتتاح فاز اول طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار را با حضور رئیس جمهور نشان دهنده اهمیت و جایگاه بندر چابهار اعلام کرد. و افزود: نظر به اهمیت توسعه سواحل مکران، موضوعات بندر چابهار از حوزه استان خارج شده و نگاه ملی متوجه مشکلات و رفع آن می باشد. 

  معارفه3

در ادامه آقایی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان در این مراسم اعلام نمود: هم اکنون با افتتاح فاز اول طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار و افزایش ظرفیت بندر به 8/5 میلیون تن در سال و در آینده با توسعه فازهای 2 ، 3 و 4 نیز ، اولویت و نیاز اصلی بندر چابهار بازاریابی و جذب سرمایه گذاری است که همگام با توسعه در حوزه دریا باید در  دستور کار تمامی واحدها قرار گیرد.

آقایی تصریح کرد: تعلل و اتلاف وقت در جذب بار و کالا در بندر چابهار سبب حذف از گردونه رقابت با سایر بنادر منطقه می گردد.

ایشان خاطرنشان کرد: هم اینک بازاریابی پایدار از اولویت های بندر چابهار بوده که اعتمادسازی بین بندر، تجار و صاحبان کالا اولین گام در جهت این مهم می باشد.

وی افزود: برای جذب تجار، سرمایه گذاران و صاحبان کالا به وظایف سازمانی عمل کرده ایم ولی تلاش برای پررنگ تر شدن تعهدات ملی نیز از وظایف ماست. آقایی همچنین با توجه به جایگاه صنعت توریسم در دنیا و مزیت های گردشگری بندر چابهار، بهره مندی از فاصله کم با عمان، خواستار فعال سازی خط مسافری چابهار عمان شد.

در ادامه مراسم شهدادی معاونت امور بندری و اقتصادی ضمن برشمردن اهداف معاونت امور بندری و اقتصادی استفاده از ظرفیتهای بندر چابهار، مطالعه بازار و بازاریابی کالا، رقابتی سازی فضای کسب و کار در بندر و اهتمام به رعایت استانداردها را از اولویت های اصلی معاونت امور بندری و اقتصادی اعلام کرد.

معارفه2

معارفه5

معارفه6  

۱۷ دی ۱۳۹۶ ۱۷:۰۷
کد خبر : ۴۰,۸۸۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید