ورود 4 کشتی حامل نهاده های دامی از ابتدای مهرماه امسال در بندر چابهار/ تخلیه و بارگیری کالای اساسی؛ مهم ترین اولویت بندر چابهار/ لزوم توجه دولت به افزایش جریان مبادلات کالایی در چابهار برگزاری جشن هفته وحدت در بندر چابهار ارتقای ارتباطات دریایی کشور در گرو تکمیل و اجرای طرح جامع/ روند مثبت پیشرفت پروژه های زیرساختی بندر چابهار اولین جلسه کمیته مخابرات دریایی بنادر جنوبی کشور در بندر چابهار افزایش 63 درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار نرم مثبت تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر چابهار/بارگیری و خروج 70 درصد کالاهای اساسی تخلیه شده مانور امداد و نجات و اطفای حریق شناورهای سنتی در بندر چابهار برگزار شد پهلوگیری 6 کشتی حامل 340 هزار تن کالای اساسی در بندر چابهار/ خروج روزانه 2500 تن کالا از بندر چابهار برگزاری مانور آمادگی مقابله با آلودگی نفتی در بندر چابهار تسهیلات ویژه به خطوط کشتیرانی و سرمایه‌گذارانی که کالای صادراتی و وارداتی خود را از طریق چابهار عبور دهند/ شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار/ عزم خوبی برای رونق چابهار شکل گرفته است
باحضور مدیرکل بنادر ودریانوردی استان بوشهر آیین افتتاحیه هفتمین نمایشگاه الکامپ استان بوشهر، انجام شد+ تصاویر
هفتمین نمایشگاه کامپیوتر و فناوری های نوین بوشهر( الکامپ خلیج فارس ) با حضور محمد مهدی بنچاری مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و شماری از مسئولان استانی در محل نمایشگاه بین المللی بوشهر گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی، محمد مهدی بنچاری مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر درابتدای این آیین در ارتباط با شهر هوشمند گفت: در تعریف های کلی شهر هوشمند، هوشمندسازی مرحله ای پس از مکانیزه کردن است و یک مجموعه هوشمندی که در تصمیم گیری کردن و بهینه کردن فعالیت ها کمک می کند.

محمدمهدی بنچاری افزود: کاهش جدی در زمان، منابع سرمایه ای و مکان های محدود، مصارف انرژی و رعایت مسائل محیط زیست منابع طبیعی از جمله ویژگی های شهر هوشمند است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر عنوان کرد: طرح هایی که در این زمینه تعریف می شود برای هوشمند سازی است و با توجه به اینکه موضوع شهر هوشمند بوشهر کلید خورده است این مهم نیازمند توجه و حمایت تمامی دستگاه های ذیربط است.

بنچاری یادآور شد: بندر بوشهر از حیث امکانات خوب خود به عنوان پایلوت هوشمندسازی بنادر کشور انتخاب شده و اکنون سعی داریم تا این موضوع را پروژه محور پیش ببریم.

وی گفت: این مهم گام اساسی در جهت هوشمندسازی بندر بوشهر است و به زنده بودن و پویایی آن کمک شایانی می کند.

بنچاری تاکید کرد: در این ارتباط از بخش های آکادمیک، تولید علم و مجموعه های نوآور درخواست کمک داریم و امیدواریم با همکاری این نهادها و دانشگاه های خلیج فارس و آزاد اسلامی بوشهر بتوانیم در زمینه هوشمندسازی بندر بوشهر گامی جدی برداریم.

نمایشگاه کامپیوتر و فناوری های نوین بوشهر در محل نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر از 3 تا 6 بهمن ماه جاری از ساعت 16 تا 22 پذیرای بازدیدکنندگان است

 


افتتاحیه هفتمین نمایشگاه الکامپ 4
افتتاحیه هفتمین نمایشگاه الکامپ 1
افتتاحیه هفتمین نمایشگاه الکامپ 3
افتتاحیه هفتمین نمایشگاه الکامپ 2
افتتاحیه هفتمین نمایشگاه الکامپ 8
افتتاحیه هفتمین نمایشگاه الکامپ 7
افتتاحیه هفتمین نمایشگاه الکامپ 5  

۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۲۶
کد خبر : ۴۱,۱۳۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید