مدیر کل بنادر مازندران بر ضرورت تلاش برای کاهش هزینه حمل کالا از بندر نوشهر تأکید کرد
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران خواستار همکاری نهادها و شرکت های فعال در حوزه حمل و نقل، برای کاهش هزینه حمل کالا ازبندر نوشهر شد.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران محمد تقی انزان پور روز پنج شنبه در دیدار با اعضای انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل شهرستان نوشهر با اعلام این مطلب افزود:بندر نوشهر به عنوان قدیمی ترین بندر استان مازندران تنها قطب اقتصادی منطقه است لذا همه باید تلاش کنیم از این ظرفیت بالقوه برای ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی ملی و منطقه ای استفاده کنیم.

       وی توجه به موضوع صادرات را رویکرد جدی مجموعه اداره کل برشمرد و خاطرنشان کرد:در این راستا و بر اساس مسئولیت اجتماعی که داریم ضمن فراهم نمودن تسهیلات مورد نیاز برای صادرات محصولات باغی منطقه از طریق بندر نوشهر، از هیچ گونه کمکی برای صادرکنندگان کالا در این زمینه فروگذار نخواهیم کرد.

       مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر با تأکید بر لزوم انجام کار کارشناسی برای رفع چالش های فراروی بندر در حوزه حمل و نقل اظهار داشت:تعامل و همکاری بین بندر،گمرک،قرنطینه،دامپزشکی و شرکت های حمل و نقلی زمینه ساز ترغیب هرچه بیشتر صاحبان کالا برای فعالیت در بندر نوشهر است.

     در ادامه نمایندگان شرکت های حمل و نقل و صنف رانندگان کامیون در خصوص مسایل و مشکلات مرتبط با ورود و خروج کالا از بندر نوشهر ، چگونگی کاهش قیمت تمام شده کالا و... در فضایی صمیمانه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ۱۵:۰۳
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۱,۵۴۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید