مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با ناظر گمرکات گیلان و مدیرکل گمرک شهرستان بندرانزلی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ظهر امروز مهندس حسین چراغی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به همراه معانین  در دیدار با ابوالقاسم یوسفی نژاد که به تازگی تصدی ناظر گمرکات گیلان و مدیرکل گمرک شهرستان بندرانزلی را عهده دار شده است، انتصاب شایسته وی در این مسئولیت مهم را تبریک گفت و اظهارداشت: تعامل بنادر و گمرک از الزامات توسعه تجارت بین المللی  استان گیلان است.
مهندس چراغی با تاکید  بر لزوم تعامل و همکاری این دو مجموعه برای رفع مشکلات صاحبان کالا، تسهیل تجارت و افزایش کارایی خاطرنشان کرد: گمرک را به عنوان یک جایگاه نظارتی بسیار مهم می دانیم.
وی با بیان اینکه امیدواریم با حضور جنابعالی شاهد اتفاقات موثری در استان باشیم تصریح کرد: باید جلسات مستمری برای هماهنگی بیشتر فی مابین دو اداره کل برگزار شود.
ابوالقاسم یوسفی نژاد ناظر گمرکات گیلان و مدیرکل گمرک شهرستان بندرانزلی در این دیدار با بیان اینکه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و گمرک شرح وظایف خاصی دارا می باشند عنوان کرد: گمرک، اداره کل بنادر و استاندارد و دیگر ادارات به مانند حلقه های زنجیری هستند که تمام هدف این زنجیره روان سازی و ارائه تسهیلات است.
وی با بیان اینکه از مشورت و تجربه تمامی افراد بهره می برم بیان کرد: مردم انتظارات به حق از مسئولین دارند و مسئولین باید برای حاصل نتیجه مطلوب با یکدیگر تعامل کنند.
ناظر گمرکات گیلان و مدیرکل گمرک شهرستان بندرانزلی با تشکر از مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت: سعی می کنیم با کمک مهندس چراغی تغییرات مثبتی ایجاد کنیم و شاهد یک مجموعه واحد باشیم.

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۴
کد خبر : ۴۱,۵۸۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید