پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

اخبار

در راستای تکریم ارباب رجوع صورت پذیرفت/ امکان ثبت الکترونیکی درخواست کار در سامانه اشتغال اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان

در راستای تکریم ارباب رجوع صورت پذیرفت/ امکان ثبت الکترونیکی درخواست کار در سامانه اشتغال اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان
معاون اداری و‌‌ مالی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان بلوچستان از راه اندازی سامانه اشتغال و ثبت الکترونیکی درخواست کار از طریق وبسایت این اداره کل خبر داد.

سعید امیری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل با اعلام این خبر گفت: همه روزه شاهد مراجعه افراد بسیاری هستیم که جویای کار بوده و نسبت به ارائه و ثبت درخواست کار و همچنین پیگیری آن زمان زیادی را صرف می نمایند.

این مقام مسئول افزود: به منظور تکریم اربابان رجوع، صرفه جویی در هزینه و زمان و حذف مراجعات غیر ضروری و نیز کاهش مکاتبات؛ از این پس متقاضیان می توانند با مراجعه به وبسایت این اداره کل و ‌‌از طریق سامانه اشتغال نسبت به تکمیل فرم های مربوطه و ثبت درخواست اشتغال اقدام و با دریافت کد رهگیری بدون نیاز به مراجعه حضوری درخواست خود را پیگیری نمایند.

وی تصریح کرد: استخدام و جذب نیرو در سازمان بنادر و دریانوردی و اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان به عنوان سازمان تابعه بر اساس ضوابط و مقررات آزمون استخدامی و‌ از طریق سازمان سنجش و‌ بر اساس نیازسنجی تخصصی صورت می پذیرد.

شایان ذکر است: متقاضیان از طریق سایت اداره کل و سامانه اشتغال با ثبت درخواست خود و ضمیمه نمودن مدارک و مستندات تحصیلی و سوابق کاری جهت بررسی درخواست و معرفی به کار در شرکت های زیرمجموعه و فعال در بندر در اولویت بندی اشتغال قرار خواهند گرفت.

۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۵۲
تعداد بازدید : ۱,۴۹۵