ورود 4 کشتی حامل نهاده های دامی از ابتدای مهرماه امسال در بندر چابهار/ تخلیه و بارگیری کالای اساسی؛ مهم ترین اولویت بندر چابهار/ لزوم توجه دولت به افزایش جریان مبادلات کالایی در چابهار برگزاری جشن هفته وحدت در بندر چابهار ارتقای ارتباطات دریایی کشور در گرو تکمیل و اجرای طرح جامع/ روند مثبت پیشرفت پروژه های زیرساختی بندر چابهار اولین جلسه کمیته مخابرات دریایی بنادر جنوبی کشور در بندر چابهار افزایش 63 درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار نرم مثبت تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر چابهار/بارگیری و خروج 70 درصد کالاهای اساسی تخلیه شده مانور امداد و نجات و اطفای حریق شناورهای سنتی در بندر چابهار برگزار شد پهلوگیری 6 کشتی حامل 340 هزار تن کالای اساسی در بندر چابهار/ خروج روزانه 2500 تن کالا از بندر چابهار برگزاری مانور آمادگی مقابله با آلودگی نفتی در بندر چابهار تسهیلات ویژه به خطوط کشتیرانی و سرمایه‌گذارانی که کالای صادراتی و وارداتی خود را از طریق چابهار عبور دهند/ شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار/ عزم خوبی برای رونق چابهار شکل گرفته است
در آخرین روز هفته دولت کلنگ زنی و بهره برداری 6 پروژه در بندر امیرآباد کلید خورد
مراسم کلنگ زنی و بهره برداری از پروژه های منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد با حضور استاندار، معاون عمرانی استاندار، نماینده مردم شرق استان در مجلس،مدیران سازمان بنادر و دریانوردی، فرماندار بهشهر و تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.


دولت 3-97
دولت97-2 به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی، مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد در این مراسم با بیان این که به مناسبت هفته دولت 6 پروژه با اعتبار 46 میلیارد تومانی و اشتغالزایی 70 نفر کلنگ زنی و بهره برداری شد، گفت:  بندر امیرآباد در دو دهه اخیر توانست به یک منطقه مهم اقتصادی با جذابیت بالای اقتصادی تبدیل شود و سرمایه گذاران زیادی را برای فعالیت اقتصادی به منطقه جذب کند.

«سیاوش رضوانی» اظهار کرد: امیدواریم با توجه به ظرفیت های انجام شده بتوانیم در بخش حاکمیتی و اقتصادی به وظایفی که به این مجموعه محول شده عمل کنیم و گام مهم و مناسبی در توسعه اقتصادی مازندران و شمال کشور برداریم.

وی اظهار کرد: برنامه هایی که در این مجموعه در دست انجام است در صورت تحقق می تواند در عرصه ترانزیت، واردات و صادرات، اشتغال شمال کشور را متحول کند.

این مسئول خاطرنشان کرد: سیاست سازمان هوشمندسازی تمام فعالیت های بندری است تا رضایت مشتریان و سرمایه گذاران برای فعالیت در این منطقه بیشتر شود و شاهد توسعه همه جانبه و افزایش سرعت سرمایه گذاری در این منطقه باشیم.

استاندار مازندران

قدرت لجستیکی بنادر مازندران افزایش یابد

استاندار مازندران در مراسم کلنگ زنی و بهره برداری از 6 پروژه بندر امیرآباد به مناسبت هفته دولت بر ضرورت افزایش استفاده از ظرفیت های حمل و نقلی در مازندران تأکید کرد.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی، «محمد اسلامی» با بیان این که باید سهم مان در ترانزیت بین المللی را افزایش دهیم، اظهار کرد: در استان مازندران 3 بندر وجود دارد که ظرفیت های مهمی برای توسعه اقتصادی و اشتغالزایی استان هستند. متأسفانه یکی از این بنادر فعال نیست که امیدواریم با همکاری و هماهنگی همه نهادهای مرتبط فعالی شود. اما دو بندر نوشهر و امیرآباد ظرفیت های مهمی برای بهبود وضعیت اقتصادی هستند که باید بهتر و بیشتر به آن ها توجه شود.

نماینده عالی دولت در مازندران تصریح کرد: بندر به تنهایی نمی تواند همه ی بار توسعه و اشتغالزایی را به دوش بکشد. در این زمینه باید همه نهادها هماهنگ باشند و همکاری کنند. به ویژه این که باید قدرت لجستیکی و پشتیبانی فعالیت های بندری را نیز افزایش دهیم تا از ظرفیت بنادرمان به خوبی استفاده شود.

استاندار مازندران با اشاره به اهمیت افزایش قدرت ناوگان حمل و نقل در مازندران برای توسعه و رونق اقتصادی گفت: افزایش پروازهای داخلی و خارجی به ویژه پرواز به کشورهای آسیای میانه یکی از گام هایی است که باید جدی گرفته شود. تاسیس ایرلاین بومی با سرمایه گذاری یک سرمایه گذار مازندرانی یکی از این قادامات است که برای بهره برداری آماده است و فعلا برای محل پارک هواپیماها مشکلاتی وجود دارد تا این خط به بهره برداری برسد.

استاندار مازندران به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار امروز صبح اعضای هیأت دولت با ایشان اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب در دیدار با اعضای هیأت دولت به نکات خوبی اشاره کردند. اشاره ایشان به دستاوردهای اقتصادی و کاهش تورم در این دولت بیانگر بخشی از فعالیت ها و خدمات مناسب این دولت است.

اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به تأکیدات رهبر انقلاب بر اصل همگرایی و هماهنگی بین همه نهادها، باید به این اصل در استان توجه بیشتری داشته باشیم تا تمام توان موجود برای توسعه مازندران به کار گرفته شود.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه تأکید کرد

ضرورت تسریع اجرای اسکله رورو ریلی امیرآباد

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی در مراسم کلنگ زنی و بهره برداری از پروژه های بندر امیرآباد خواستار توجه بیشتر مسئولان استان به رفع محرومیتهای شرق استان و استفاده از فرصت های اقتصادی موجود در این منطقه شد.

«علی محمد شاعری» با بیان این که در بسیاری از موارد و پروژه ها فقط به تسریع و اجرا و تسهیل نیاز است، گفت: یکی از پروژه های مهم در این منطقه بهره برداری از اسکله رورو ریلی بندر امیرآباد است به بهره برداری رسیدن این پروژه نقش مهمی در توسعه مازندران دارد.

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: یکی از نکات مهم مد نظر که به توسعه منطقه کمک می کند توجه به گردشگری در منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد است. هیچ اتفاقی مانند گردشگری نمی تواند چالش اشتغال شرق استان را برطرف کند. سهم شرق مازندران از 20 میلیون گردشگر مازندران حدود 2 درصد است.

دولت 1-97

 

۷ شهریور ۱۳۹۷ ۲۲:۱۹
روابط عمومی بندر امیرآباد |
کد خبر : ۴۳,۵۱۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید