امضای تفاهم نامه همکاری جذب سرمایه گذار و ایجاد ترافیک کالا در بندر چابهار در تجارت و سرمایه گذاری به همکاری با همسایگان اهمیت خاصی داده ایم تسریع در اتصال بندر چابهار به شبکه ریلی کشور اولویت اصلی در بهره برداری حداکثری از ظرفیت بندر شهید بهشتی تقدیر وزیر راه و شهرسازی از مجموعه کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان قابلیت های بندر چابهار از نظر دریایی و زمینی/بازدید 150 هیئت داخلی و خارجی از بندر چابهار/ ارائه 65 درخواست سرمایه گذاری در بندر چابهار/ صدور 6 مجوز تولیدی در سال رونق تولید در سواحل استان حمایت از صنعت تولید داخلی شناور از اولویت های دستگاه های مرتبط کسب عنوان سوم کشوری توسط دوچرخه سواران تیم بالابان چابهار افزایش سبد کالاهای صادراتی بندر شهید کلانتری چابهار/ روند رو به رشد صادرات سنگهای معدنی از بندر شهید کلانتری چابهار در هفته محیط زیست صورت گرفت؛ برگزاری همایش قایقرانی خانوادگی انتخاب تصویر بخش کنترل و بازرسی کشتی های بندر چابهار به عنوان یکی از ٥ عکس برتر سال در گزارش ٢٠١٨ تفاهم نامه اقیانوس هند
کسب «رتبه برتر شاخص های تخصصی و عمومی جشنواره شهید رجایی استان» توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان
در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت سیستان و بلوچستان; شایسته گزینی باید معیار انتخاب مدیران باشد

سید دانیال محبی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان، اظهار داشت: شایسته گزینی باید معیار انتخاب مدیران قرار گیرد و در انتصاب افراد در پستهای مسئولیتی فارغ از هرگونه نگاه جنسیتی این مهم در اولویت باشد.
رئیس شورای راهبری توسعه مدیریت استان افزود: برای عملکرد مثبت و موفق در گزینش مدیران می بایست چینش افراد بر اساس تخصص، استعداد و توانمندی آنان صورت پذیرد.

 

محبی خاطرنشان کرد: مدیران زن نشان دادند که در انجام وظایف محوله نظم پذیر و قانونمند هستند و در امور مدیریتی حساسیت و دقت بیشتری دارند. لذا می‌طلبد؛ دستگاه‌های اجرایی برای استفاده هر چه بیشتر از توان مدیریتی بانوان برنامه ریزی کنند.
محبی افزود: بر اساس مصوبه و ابلاغ شورای عالی اداری کشور تا پایان برنامه ششم توسعه می بایست ۳۰ درصد از پست های مدیریتی در همه سطوح در اختیار بانوان قرار بگیرد.


همچنین در ادامه جلسه بهروز آقایی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با شفاف سازی خبرهای کذب در مورد واگذاری بندر چابهار اظهار داشت: قرارداد اپراتوری با هندیها بصورت
BOT است.


آقایی در ادامه با ارائه عملکرد توسعه ای و رو به رشد بندر و افزایش ١٠٥ درصدی در عملیات کانتینری و رشد ٥٠ درصدی عملیات نفتی و غیر نفتی خواستار پیگیری مؤکد تخصیص ٢٠ درصد کالای اساسی سهم استانهای جنوب شرقی به چابهار، تخفیف ٣٠ درصد سود بازرگانی به کالاهای وارده به بندر چابهار و تبدیل بنادر شهید بهشتی و کلانتری و اراضی پسکرانه به منطقه ویژه اقتصادی به چابهار شد.

رتبه برتر

شایان ذکر است در دومین نشست شورای راهبری توسعه مدیریت سیستان و بلوچستان گزارشی از نحوه عملکرد و شرایط ویژه مدیران کیفی و توانمند ارائه و در پایان از ۱۶ دستگاه برتر سیستان و بلوچستان در جشنواره شهید رجایی تجلیل شد.


گفتنی است اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و‌ بلوچستان با کسب «رتبه برتر شاخص های تخصصی و عمومی جشنواره شهید رجایی استان» در بین ۶۰ دستگاه اجرایی بر اساس ارزیابی عملکرد سال ٩٦ ، بعنوان دستگاه برتر استان برگزیده و از سوی استاندار و رئیس ستاد جشنواره شهید رجایی استان تقدیر شد.


در بخشی از این لوح آمده است:

بدون تردید خدمت رسانی به مردم به عنوان محور تعامل دولت و ملت و به منزله گذرگاه ایمنی برای نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه کار و تلاش جمعی و استفاده بهینه از همه ظرفیت هاست.

ستاد جشنواره شهید رجایی ضمن گرامیداشت هفته دولت؛ با عنایت به کسب بالاترین امتیاز در گروه زیربنایی و‌ تولیدی، آن اداره کل را به عنوان دستگاه برتر برگزیده و با اهدا این لوح از تلاش و پشتکار جنابعالی و‌همکاران محترمتان قدردانی و استمرار توفیقات شما را در خدمت به مردم و در راستای اهداف دولت تدبیر و امید از خداوند منان مسئلت می نماید.

رتبه برتر3

۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۱۱
کد خبر : ۴۳,۸۵۶