شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

اخبار

قهرمانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان در اولین دوره مسابقات عملیاتی - ورزشی آتش نشانی به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی

قهرمانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان در اولین دوره مسابقات عملیاتی - ورزشی آتش نشانی به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی
به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی اولین دوره مسابقات عملیاتی – ورزشی ایستگاه های آتش نشانی شهرستانهای چابهار و کنارک به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان برگزار گردید.

معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گفت: به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی اولین دوره مسابقات عملیاتی ورزشی ایستگاه های آتش نشانی شهرستان های چابهار و کنارک با حضور 5 تیم از ایستگاه های آتش نشانی شهرداری کنارک، سازمان منطقه آزاد چابهار، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و نیروگاه سیکل ترکیبی چابهار به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان برگزار گردید.

حسین شهدادی افزود: این مسابقات بر اساس استانداردهای مسابقات جهانی آتش نشانان و امدادگران با هدف آشنایی آتش نشانان با آخرین متدها و روشهای عملیاتی ورزشی استاندارد در دو ماده مسابقه امدادی و مسابقه آبرسانی در سطح و نشانه روی به سمت سیبل مقابل برگزار گردید.

شهدادی در ادامه افزو: نکته حائز اهمیت در برگزاری این مسابقات انجام تمرینات مستمر مشترک جهت کسب آمادگی شرکت در این دوره از مسابقات می باشد.

گفتنی است در پایان این مسابقات تیم آتش نشانی اداره کل بنادر و دریانوردی موفق به کسب مقام قهرمانی، تیم آتش نشانی نیروگاه سیکل ترکیبی چابهار مقام دوم و تیم آتش نشانی منطقه آزاد چابهار در جایگاه سوم قرار گرفت.

قهرمانی آتش نشانی

۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۹:۴۹
تعداد بازدید : ۴۰۰