سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

اخبار

برگزاری سمینار آموزشی ایمنی در عملیات بندری در بندر چابهار

برگزاری سمینار آموزشی ایمنی در عملیات بندری در بندر چابهار
اولین سمینار آموزشی ایمنی در عملیات بندری با حضور کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان و شرکتهای فعال کارگزاری ترابری دریایی در بندر شهید بهشتی چابهار برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان، دوره آموزشی ایمنی در عملیات بندری با رویکرد ارتقاء آگاهی، کاهش ریسک و افزایش ایمنی عملیات بندری و کار با تجهیزات بندری و باربرداری در بندر چابهار برگزار گردید.

معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان عنوان کرد: این دوره آموزشی با توجه به افزایش عملیات تخلیه و بارگیری در بندر چابهار و نقش موثر حمل کالا بوسیله کانتینر در راستای اجرای کنوانسیون بین المللی کانتینرهای ایمن (CSC)، کاهش خطرات و به حداقل رساندن خطاهای انسانی و افزایش آگاهی کلیه کارکنان و با هدف حفظ و صیانت از منابع انسانی، تجهیزات و دارایی های موجود و کسب آمادگی لازم برای واکنش در شرایط اضطرار برگزار گردید.

گفتنی است این سمینار 4 ساعته با استقبال گسترده و حضور 170 نفر از کارکنان بخش های مختلف اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان و پرسنل شرکت های فعال کارگزاری ترابری دریایی به میزبانی اداره کل و با همکاری شرکت آموزشی فن آوران سیمرغ دانش تحت نظارت سازمان بنادر و دریانوردی برگزار گردید.

شایان ذکر است در پایان؛ گواهی شرکت در دوره جهت حاضرین در جلسه صادر و اهداء شد.

سمینار ایمنی 4
سمینار ایمنی 3
سمینار ایمنی 2
سمینار ایمنی 1

۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۵۰
تعداد بازدید : ۳۸۵