هیچ دستگاهی از بندر چابهار خارج نمی شود/ عزم جزم دروازه ملل برای ارائه خدمات مطلوب به صاحبان کالا سومین کشتی ترانزیتی افغانستان از طریق بندر چابهار عازم هند شد / بندر شهید بهشتی چابهار؛ زمینه ساز تقویت ظرفیت های توافق نامه سه جانبه ایران، هند و افغانستان ایجاد ظرفیت ۸۰ میلیارد دلاری ترانزیت با راه‌اندازی راه‌آهن چابهار-زاهدان/راه آهن چابهار – زاهدان؛ شاهراه اقتصادی کشورهای منطقه خواهد بود بخش معدنی پتانسیل استفاده نشده استان است/بندر چابهار می تواند هاب توزیع مواد معدنی لحاظ شود و به زودی سومین قطب تجاری کشور در منطقه جنوب و سکوی پرتاب و تحول عظیم استان سیستان و بلوچستان خواهد شد پیشنهادات بندر چابهار در نشست تخصصی با سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت/افزایش نرم تخلیه و بارگیری به ۴ و نیم تا ۵ میلیون تن تا پایان سال ۹۹ برگزاری اولین مانور امداد و نجات و اطفاء حریق مایعات قابل اشتعال در حین سوختگیری تجهیزات بندری طرح توسعه بندر چابهار فراتر از برنامه زمان ‌بندی در حال اجراست برگزاری تمرین (Drill) مقابله با آلودگی نفتی با محوریت استفاده از مواد دیسپرسنت در بندر چابهار توسعه زیرساخت های مخابراتی و ارتباطات دریایی نوار ساحلی جنوب شرق کشور در قالب پروژه های مخابرات دریایی سواحل مکران نصب آینه های محدب سقفی در ورودی و خروجی درب های بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری چابهار
به مناسبت ایام مبارک ماه پرفضیلت رمضان،مراسم شبی با قرآن با حضور قاری بین المللی در مسجد امام رضا(ع) شهرک شهید باهنر بندرعباس برگزار شد.

مراسم شبی با قرآن در شهرک شهید باهنر

به مناسبت ایام مبارک ماه پرفضیلت رمضان،مراسم شبی با قرآن با حضور قاری بین المللی در مسجد امام رضا(ع) شهرک شهید باهنر بندرعباس برگزار شد. حامد شاکر نژاد قاری این مراسم از قاریان بین المللی و نفر اول مسابقات بین المللی جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی بود.

در این مراسم که با استقبال جوانان و دانش آموزان روبرو شده بود به قید قرعه جوایزی به رسم یادبود اهدا شد. پیش از این مراسم حجه الاسلام معصومی لاری رئیس حوزه ی علمیه ی بندرعباس طی سخنانی بر اهمیت آموزش و فراگیری قرآن و عمل به آموزه های قرآنی تاکید ورزیدند. در این مراسم مدیرکل،معاونین و جمعی از مسؤولین اداره کل بنادر و کشتیرانی استان هرمزگان حضور داشتند.

۳۰ دی ۱۳۸۸ ۰۰:۰۰
کد خبر : ۴,۴۱۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید