سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

اخبار

قایقرانی بانوان اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان راه اندازی شد

قایقرانی بانوان اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان راه اندازی شد
این رشته ورزشی از سالیان گذشته صرفا مختص آقایان بود و علیرغم علاقه خانواده ها به این رشته ورزشی مفرح دسترسی نداشتند، که با پیگیری هیاًت قایقرانی بندر و مسئول ورزش بانوان، آموزش این رشته ورزشی برای بانوان و خانواده ها متشکل از شاغلین، همسران و دختران کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان آغاز گردید.

سعید امیری معاون اداری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: برای اولین بار  سایت تخصصی قایقرانی بانوان در محل سایت آموزش قایقرانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان راه اندازی شد.

امیری افزود: این رشته ورزشی از سالیان گذشته صرفا مختص آقایان بود و علیرغم علاقه خانواده ها به این رشته ورزشی مفرح دسترسی نداشتند، که با پیگیری هیاًت قایقرانی بندر و مسئول ورزش بانوان، آموزش این رشته ورزشی برای بانوان و خانواده ها متشکل از شاغلین، همسران و دختران کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان آغاز گردید.

معاون اداری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در ادامه افزود: تمرینات تئوری این رشته به مدت یک هفته در مجموعه های ورزشی اداره کل برگزار و تمرینات عملی ( آموزش در دریا ) نیز مصادف با هفته ورزش و تربیت بدنی تحت نظر مربی بانوان در سه رده سنی در محل سایت قایقرانی جدید ( سایت آموزشی ) انجام شد که  در نهایت بهترین های این گروه بعلاوه افراد جدیدی که در آینده آموزش خواهند دید برای مسابقات قایقرانی بانوان کشور که در سال آینده برگزار خواهد شد، انتخاب می شوند.

وی ابراز امیدواری کرد: با تداوم پشتیبانی مادی و معنوی مسئولان از قایقرانی بانوان، شاهد پویایی و ارتقاء سطح کیفی عملکرد تیم قایقرانی بانوان اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان باشیم.

قایقرانی بانوان 1

۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸
تعداد بازدید : ۳۵۳