برگزاری سمینار ایمنی کار در ارتفاع در بندر شهید بهشتی چابهار
اولین سمینار آموزشی ایمنی کار در ارتفاع با حضور کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان و شرکتهای فعال کارگزاری ترابری دریایی در بندر شهید بهشتی چابهار برگزار گردید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان؛ معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان عنوان کرد: با رویکرد ارتقاء آگاهی، کاهش ریسک و افزایش ایمنی کار، دوره آموزشی ایمنی کار در ارتفاع در بندر شهید بهشتی چابهار برگزار گردید.
حسین شهدادی افزود: با توجه به توسعه زیر ساخت ها و افزایش حجم عملیات تخلیه و بارگیری در بندر چابهار و به منظور آشنایی با خطرات و تهدیدها و کسب آمادگی لازم در بهره برداری از تجهیزات مدرن تخلیه و بارگیری از قبیل برجهای مکنده و جرثقیلهای ساحلی این دوره جهت کلیه کارکنان برگزار گردید.
گفتنی است این سمینار با همکاری شرکت آموزشی فن آوران سیمرغ دانش و تحت نظارت سازمان بنادر و دریانوردی به مدت 4 ساعت در اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان برگزار گردید که با حضور گسترده و فعال کارکنان بخش های مختلف اداره کل و پرسنل شرکت های فعال کارگزاری ترابری دریایی برگزار گردید.

 

سمینار کار در ارتفاع

۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۷
کد خبر : ۴۴,۷۴۷