دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

اخبار

برگزاری سمینار ایمنی کار در ارتفاع در بندر شهید بهشتی چابهار

برگزاری سمینار ایمنی کار در ارتفاع در بندر شهید بهشتی چابهار
اولین سمینار آموزشی ایمنی کار در ارتفاع با حضور کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان و شرکتهای فعال کارگزاری ترابری دریایی در بندر شهید بهشتی چابهار برگزار گردید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان؛ معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان عنوان کرد: با رویکرد ارتقاء آگاهی، کاهش ریسک و افزایش ایمنی کار، دوره آموزشی ایمنی کار در ارتفاع در بندر شهید بهشتی چابهار برگزار گردید.
حسین شهدادی افزود: با توجه به توسعه زیر ساخت ها و افزایش حجم عملیات تخلیه و بارگیری در بندر چابهار و به منظور آشنایی با خطرات و تهدیدها و کسب آمادگی لازم در بهره برداری از تجهیزات مدرن تخلیه و بارگیری از قبیل برجهای مکنده و جرثقیلهای ساحلی این دوره جهت کلیه کارکنان برگزار گردید.
گفتنی است این سمینار با همکاری شرکت آموزشی فن آوران سیمرغ دانش و تحت نظارت سازمان بنادر و دریانوردی به مدت 4 ساعت در اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان برگزار گردید که با حضور گسترده و فعال کارکنان بخش های مختلف اداره کل و پرسنل شرکت های فعال کارگزاری ترابری دریایی برگزار گردید.

 

سمینار کار در ارتفاع

۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۷
تعداد بازدید : ۲۴۲