حضور موفق پرسنل اداره کل  بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان در دومین دوره آموزشی فناوری پهپاد یکپارچه کشوری
آقایان توانایی، بلوچی، دلشاد و خانم شهریاری از اداره کل بنادر و دریانوردی استان با ثبت نام در این دوره، با استفاده از ابزارها و نرم افزارهای نوین پهپادها در تصویربرداری، نقشه برداری هوایی، تجسس و نجات و ... آشنا شده و موفق به دریافت گواهینامه معتبر از اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران گردیده و جهت دریافت گواهینامه آزمون خلبانی اقدام نمودند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان؛ دومین دوره آموزشی فناوری پهپاد همزمان با صدو سی و یکمین دوره یکپارچه کشوری توسط مرکز ساماندهی پهپادهای غیر نظامی کشور در چابهار برگزار شد و شرکت کنندگان از اداره کل بنادر و دریانوردی استان موفق به کسب گواهینامه معتبر این دوره گردیدند.
شایان ذکر است آقایان توانایی، بلوچی، دلشاد و خانم شهریاری از اداره کل بنادر و دریانوردی استان با ثبت نام در این دوره، با استفاده از ابزارها و نرم افزارهای نوین پهپادها در تصویربرداری، نقشه برداری هوایی، تجسس و نجات و ...  آشنا شده و موفق به دریافت گواهینامه معتبر از اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران گردیده و جهت دریافت گواهینامه آزمون خلبانی اقدام نمودند.
۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۶
کد خبر : ۴۴,۷۷۹