دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

اخبار

برگزاری دوره آموزشی ضابطین خاص دادگستری در بندر شهید بهشتی چابهار

برگزاری دوره آموزشی ضابطین خاص دادگستری در بندر شهید بهشتی چابهار
در این دوره آموزشی که توسط دادیاری شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب چابهار ارائه گردید، مباحثی شامل شناخت وظایف ضابطین در خصوص برخورد با انواع جرائم ، آشنایی با ضابطین عام و خاص، نحوه بازجویی از متهم، تهیه گزارش، آشنایی با حقوق متهم و انواع جرائم ارائه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان محافظ سوم حمید رضا بنی صدر فرمانده یگان حفاظت بندر چابهار گفت: دوره آموزشی ضابطین خاص دادگستری، ویژه کارکنان یگان حفاظت در سالن کنفرانس یگان حفاظت بندر شهید بهشتی برگزار گردید.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان هدف از برگزاری این دوره آموزشی را آشنایی هرچه بیشتر پرسنل یگان حفاظت بندر با آیین دادرسی کیفری و وظایف و اختیارات ضابطین دادگستری در راستای انجام هرچه بهتر امور ارجاعی برشمرد.

وی خاطر نشان نمود: در این دوره آموزشی که توسط دادیاری شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب چابهار ارائه گردید، مباحثی شامل شناخت وظایف ضابطین در خصوص برخورد با انواع جرائم ، آشنایی با ضابطین عام و خاص، نحوه بازجویی از متهم، تهیه گزارش، آشنایی با حقوق متهم و انواع جرائم ارائه شد و شرکت‌کنندگان حاضر در جلسه آموزش‌های لازم را فرا گرفتند.

گارد

۱۹ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۲۷
تعداد بازدید : ۲۱۸