برگزاری دوره آموزشی ضابطین خاص دادگستری در بندر شهید بهشتی چابهار
در این دوره آموزشی که توسط دادیاری شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب چابهار ارائه گردید، مباحثی شامل شناخت وظایف ضابطین در خصوص برخورد با انواع جرائم ، آشنایی با ضابطین عام و خاص، نحوه بازجویی از متهم، تهیه گزارش، آشنایی با حقوق متهم و انواع جرائم ارائه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان محافظ سوم حمید رضا بنی صدر فرمانده یگان حفاظت بندر چابهار گفت: دوره آموزشی ضابطین خاص دادگستری، ویژه کارکنان یگان حفاظت در سالن کنفرانس یگان حفاظت بندر شهید بهشتی برگزار گردید.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان هدف از برگزاری این دوره آموزشی را آشنایی هرچه بیشتر پرسنل یگان حفاظت بندر با آیین دادرسی کیفری و وظایف و اختیارات ضابطین دادگستری در راستای انجام هرچه بهتر امور ارجاعی برشمرد.

وی خاطر نشان نمود: در این دوره آموزشی که توسط دادیاری شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب چابهار ارائه گردید، مباحثی شامل شناخت وظایف ضابطین در خصوص برخورد با انواع جرائم ، آشنایی با ضابطین عام و خاص، نحوه بازجویی از متهم، تهیه گزارش، آشنایی با حقوق متهم و انواع جرائم ارائه شد و شرکت‌کنندگان حاضر در جلسه آموزش‌های لازم را فرا گرفتند.

گارد

۱۹ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۲۷
کد خبر : ۴۴,۹۹۴