مدیرکل امور مالی سازمان بنادر در همایش سالانه معاونین اداری مالی بنادر کشور عنوان کرد:
انضباط و شفافیت مالی در دستور کار سازمان بنادر/ وصول مطالبات با جدیت پیگیری شود
مدیرکل امور مالی سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر " شفافیت و انضباط مالی " در این سازمان ، " جذب مطالبات و کاهش بدهکاران را مسئله جدی و قابل پیگیری در بنادر کشور برشمرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر  و دریانوردی، لقمان پارسی نیا در همایش سالانه معاونین برنامه ریزی و توسعه منابع بنادر کشور ، گفت: کاهش هزینه های جاری از  سیاست های مهم سازمان بنادر است.
وی با بیان اینکه مسئولیت هزینه های آب، برق و گاز گمرک باید از هزینه های جاری بنادر جدا شود، خاطر نشان کرد: موارد و مسائل این چنینی باید در کمیته وصول مطالبات مطرح و  پیگیری شود.
مدیرکل امور مالی سازمان بنادر و دریانوردی، تصریح کرد: با توجه به وضعیت مالی و بودجه ای سازمان، صرفه جویی در مباحث مالی راولویت سازمان بنادر و درچارچوب اقتصاد مقاومتی است.
پارسی نیا با گریزی بر قراردادهای BOT در سازمان بنادر با بخش خصوصی، تاکید کرد: سرمایه گذاران موظف اند به موقع به تعهدات خود را عمل کنند؛ چراکه در غیر این صورت، بخش مالی بنادر باید به دستگاه های نظارتی پاسخگو باشند و به قراداد جدید روی بیاورند.
به گفته مدیرکل امور مالی ، سازمان های دولتی از خرید اقلام خارجی ممنوع شده اند و باید در این زمینه دقت و حساسیت جدی داشته باشیم.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۸:۲۸
کد خبر : ۴۵,۴۴۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید