‎با حضور هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی انجام شد/ افتتاح 12 واحد مسکونی در مجتمع کوی بندر چابهار
همزمان با ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با حضور عضو هیأت عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی از مدیران ستادی این سازمان 12 واحد مسکونی در مجتمع مسکونی کوی کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
‎به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان؛ همزمان با ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با حضور عضو هیأت عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی از مدیران ستادی این سازمان 12 واحد مسکونی در مجتمع مسکونی کوی کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
‎بهروز آقایی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: اداره کل بنادر و دریانوردی استان در راستای حفظ سرمایه های انسانی و افزایش انگیزه کارکنان با حفظ صرفه اقتصادی و افزایش ضریب ایمنی منازل اقدام به بازسازی و تعمیرات اساسی 20 واحد منزل مسکونی در کوی کارکنان بندر نمود.
‎وی افزود: این قرارداد طی مدت 10 ماه بوده که پیش از این 2 واحد از این منازل افتتاح و به بهره برداری رسید. 

منازل سبز

‎همچنین در جریان بازدید اله یار از بندر چابهار از زیرساخت ها، اسکله ها و  تجهیزات استراتژیک بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری، طرح توسعه آبشیرین کن بندر شهید بهشتی چابهار، اراضی پسکرانه درمانگاه کوی بندر بازدید بعمل آمد.

 
‎عباسی راد مدیر کل مهندسی عمران، کوهساری مدیر کل تجهیزات و خلیلی مدیر کل سواحل و بنادر سازمان بنادر و دریانوردی معاون مهندسی سازمان را در این بازدید همراهی نمودند.
‎عضو هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی در جلسه ای که با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان تشکیل شد ضمن قدردانی از زحمات مجموعه بندر چابهار اظهار داشت: شکوفایی و توسعه بندر چابهار روزانه است و پایداری روند توسعه با همکاری و هم افزایی همه جانبه امکانپذیر است.
‎اله یار تصریح کرد: تمامی فعالیت ها با سرعت و رعایت قوانین و دستورالعمل ها پیگیری و در دستور کار قرار گیرد.
‎وی بر مدیریت زمان در اجرای پروژه ها و فعالیت های بندر تأکید کرد.
‎اله یار بر آماده بکاری نرم افزارهای عملیاتی در بندر و استفاده از نرم افزارهای تخصصی و سامانه جامع مدیریت پروژه تأکید و استفاده از تمامی واحدها از این سامانه ها را الزامی دانست.
‎عضو هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی از انجام صورت وضعیت شرکت ها بصورت الکترونیکی و از طریق سامانه PM خبر داد و بر تعامل واحدهای فنی و مهندسی و اداری و مالی در پیشبرد و جذب اعتبارات تأکید نمود.
‎بهروز آقایی مدیر کل بنادر و دریانوردی در این جلسه از کمترین آمار ساخت و ساز غیر مجاز بین بنادر و سواحل کشور در این بندر اقیانوسی خبر داد.
‎وی همچنین صدور قبض در حوزه های برق و آب و راه اندازی امور مشترکین را از اولویت های واحد برق و تأسیسات عنوان نمود.

 

آب شیرین کن

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۰۷
کد خبر : ۴۵,۴۵۵

نظرات بینندگان


برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.