ورود 4 کشتی حامل نهاده های دامی از ابتدای مهرماه امسال در بندر چابهار/ تخلیه و بارگیری کالای اساسی؛ مهم ترین اولویت بندر چابهار/ لزوم توجه دولت به افزایش جریان مبادلات کالایی در چابهار برگزاری جشن هفته وحدت در بندر چابهار ارتقای ارتباطات دریایی کشور در گرو تکمیل و اجرای طرح جامع/ روند مثبت پیشرفت پروژه های زیرساختی بندر چابهار اولین جلسه کمیته مخابرات دریایی بنادر جنوبی کشور در بندر چابهار افزایش 63 درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار نرم مثبت تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر چابهار/بارگیری و خروج 70 درصد کالاهای اساسی تخلیه شده مانور امداد و نجات و اطفای حریق شناورهای سنتی در بندر چابهار برگزار شد پهلوگیری 6 کشتی حامل 340 هزار تن کالای اساسی در بندر چابهار/ خروج روزانه 2500 تن کالا از بندر چابهار برگزاری مانور آمادگی مقابله با آلودگی نفتی در بندر چابهار تسهیلات ویژه به خطوط کشتیرانی و سرمایه‌گذارانی که کالای صادراتی و وارداتی خود را از طریق چابهار عبور دهند/ شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار/ عزم خوبی برای رونق چابهار شکل گرفته است
ایثارگران بندر خرمشهر تجلیل شدند
به مناسبت اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت ابالفضل العباس و روز جانباز ایثار گران اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، این مراسم با حضور مدیران و ایثارگران بندر خرمشهر در سالن اجتماعات برگزار شد.

مدیر کل بندرو دریانوردی خرمشهر، در ابتدای این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز از رشادت ها و جانفشانی های ایثارگران این اداره کل تشکر کرد.

نورالله اسعدی از ایثارگران بعنوان پرچمداران نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد کرد و اظهار داشت:  جانبازان و ایثارگران یادگاران هشت سال دفاع مقدس هستند و وظیفه همه ما بعنوان خدمتگزارنظام مقدس تکریم آن عزیزان است.

وی با اشاره به وقوع بلایای طیبعی در استان خوزستان و استان های ساحلی تصریح کرد:بندر خرمشهر اقدامات موثر  پیشگیرانه در مقابله با وقوع سیل و بلایای طبیعی  و همچنین کمک به هموطنانمان در استان های دیگر انجام داده است.

اسعدی ضمن محکوم دانستن اقدام دولت آمریکا درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد:در بحبوحه سیل و بلایای طبیعی کشور امریکا بجای اقدامات انسان دوستانه به این اتفاقات دامن زده و ما این رفتار را محکوم می کنیم.

در ادامه مراسم حجت الاسلام کریم باویه مسئول حوزه فرهنگی اداره کل بندرو دریانوردی خرمشهرضمن تبریک اعیاد شعبانیه شهدا و ایثارگران را برگ های ماندگار تاریخ انقلاب نامیدند و زبان را قاصر از بیان مقام والای شهدا و ایثارگران نزد پروردگار دانست.

در پایان مراسم از ایثارگران و فرزندان شهدای بندر خرمشهر با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.

همچنین به مناسبت اعیاد شعبانیه آذین بندی فضای اداری ،نصب بنر،ارسال پیامک،ایستگاه صلواتی از دیگر برنامه های اعیاد شعبانیه در اداره کل  بندر و دریانوردی  خرمشهر است.  
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۸:۰۱
روابظ عمومی |
کد خبر : ۴۶,۲۱۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید