ورود 4 کشتی حامل نهاده های دامی از ابتدای مهرماه امسال در بندر چابهار/ تخلیه و بارگیری کالای اساسی؛ مهم ترین اولویت بندر چابهار/ لزوم توجه دولت به افزایش جریان مبادلات کالایی در چابهار برگزاری جشن هفته وحدت در بندر چابهار ارتقای ارتباطات دریایی کشور در گرو تکمیل و اجرای طرح جامع/ روند مثبت پیشرفت پروژه های زیرساختی بندر چابهار اولین جلسه کمیته مخابرات دریایی بنادر جنوبی کشور در بندر چابهار افزایش 63 درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار نرم مثبت تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر چابهار/بارگیری و خروج 70 درصد کالاهای اساسی تخلیه شده مانور امداد و نجات و اطفای حریق شناورهای سنتی در بندر چابهار برگزار شد پهلوگیری 6 کشتی حامل 340 هزار تن کالای اساسی در بندر چابهار/ خروج روزانه 2500 تن کالا از بندر چابهار برگزاری مانور آمادگی مقابله با آلودگی نفتی در بندر چابهار تسهیلات ویژه به خطوط کشتیرانی و سرمایه‌گذارانی که کالای صادراتی و وارداتی خود را از طریق چابهار عبور دهند/ شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار/ عزم خوبی برای رونق چابهار شکل گرفته است
تجلیل از ایثارگران بندر خرمشهر
به مناسبت اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت ابوالفضل العباس و روز جانباز از ایثارگران اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر تجلیل شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، این مراسم با حضور مدیران و ایثارگران بندر خرمشهر در سالن اجتماعات این بندر برگزار شد.
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر، در ابتدای این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز از رشادت ها و جانفشانی های ایثارگران این اداره کل قدردانی کرد.
«نورالله اسعدی» از ایثارگران بعنوان پرچمداران نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد کرد و اظهار داشت:  جانبازان و ایثارگران یادگاران هشت سال دفاع مقدس هستند و وظیفه همه ما بعنوان خدمتگزار نظام مقدس تکریم آن عزیزان است.
وی با اشاره به وقوع بلایای طیبعی در استان خوزستان تصریح کرد: بندر خرمشهر اقدامات موثر و پیشگیرانه ای در مقابله با وقوع سیل در استان و همچنین کمک به هموطنانمان در استان های دیگر انجام داده است.
اسعدی ضمن محکوم دانستن اقدام دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: در بحبوحه سیل و بلایای طبیعی دولت آمریکا بجای اقدامات انسان دوستانه همچون گذشته اقدامات خصمانه خود را ادامه داده است.
در پایان مراسم از ایثارگران و فرزندان شهدای بندر خرمشهر با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۸:۰۲
کد خبر : ۴۶,۲۱۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید