هیچ دستگاهی از بندر چابهار خارج نمی شود/ عزم جزم دروازه ملل برای ارائه خدمات مطلوب به صاحبان کالا سومین کشتی ترانزیتی افغانستان از طریق بندر چابهار عازم هند شد / بندر شهید بهشتی چابهار؛ زمینه ساز تقویت ظرفیت های توافق نامه سه جانبه ایران، هند و افغانستان ایجاد ظرفیت ۸۰ میلیارد دلاری ترانزیت با راه‌اندازی راه‌آهن چابهار-زاهدان/راه آهن چابهار – زاهدان؛ شاهراه اقتصادی کشورهای منطقه خواهد بود بخش معدنی پتانسیل استفاده نشده استان است/بندر چابهار می تواند هاب توزیع مواد معدنی لحاظ شود و به زودی سومین قطب تجاری کشور در منطقه جنوب و سکوی پرتاب و تحول عظیم استان سیستان و بلوچستان خواهد شد پیشنهادات بندر چابهار در نشست تخصصی با سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت/افزایش نرم تخلیه و بارگیری به ۴ و نیم تا ۵ میلیون تن تا پایان سال ۹۹ برگزاری اولین مانور امداد و نجات و اطفاء حریق مایعات قابل اشتعال در حین سوختگیری تجهیزات بندری طرح توسعه بندر چابهار فراتر از برنامه زمان ‌بندی در حال اجراست برگزاری تمرین (Drill) مقابله با آلودگی نفتی با محوریت استفاده از مواد دیسپرسنت در بندر چابهار توسعه زیرساخت های مخابراتی و ارتباطات دریایی نوار ساحلی جنوب شرق کشور در قالب پروژه های مخابرات دریایی سواحل مکران نصب آینه های محدب سقفی در ورودی و خروجی درب های بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری چابهار
ایجاد نشاط و ارتقای سلامت جامعه از اهداف برگزاری نخستین جشنواره ورزش‌های آبی و هوایی شمال کشور / استقبال از حضور سرمایه‌گذاران در پروژه‌های مارینا انزلی / تقدیر از اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیل
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، نخستین جشنواره بزرگ ورزش‌های آبی و هوایی شمال کشور با استقبال پرشور علاقه‌مندان در 30 رشته ورزشی با حضور بیش از 200 تن از ورزشکاران برگزار شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان نیز در حاشیه‌ این جشنواره با اشاره به استقبال پرشور ورزشکاران و علاقه‌مندان به ورزش‌های آبی و هوایی اظهار کرد: هدف اصلی اداره بنادر و دریانوردی استان از برگزاری باشکوه این جشنواره، حفظ و ارتقای سلامتی جامعه ورزش گیلان است.

دکتر حمیدرضا آبایی با بیان اینکه نخستین جشنواره ورزش‌های آبی و هوایی شمال کشور در مجموعه گردشگری، مسافری و دریایی مارینا برگزار شد، افزود: این جشنواره نقش بسزایی در ایجاد شادی و نشاط در مردم انزلی و استان گیلان دارد.

وی با تأکید بر استقبال از حضور سرمایه‌گذاران در پروژه‌های مارینا انزلی بیان کرد: در این جشنواره مردم گیلان و به‌ویژه گردشگران با محیط دریایی و زیرساخت‌های انزلی آشنا شده و فضا برای سرمایه‌گذاری در این بخش‌ها فراهم است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به دیگر پروژه گردشگری دریایی مجتمع بندری انزلی که توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در حال ساخت و تکمیل است، بیان کرد: پیاده‌رو و طرح مبلمان شهری بر روی موج‌شکن غربی بندرانزلی در راستای تعامل شهر و بندر با محیطی امن و شاداب برای بهره‌مندی مردم استان و کشور به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

دکتر آبایی با بیان اینکه این جشنواره در 30 رشته ورزشی برگزار شد، افزود: این جشنواره در دو بخش مردان و بانوان در رده‌های سنی مختلف با همکاری هیئت انجمن‌های ورزشی و اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار شد.

بزرگترین جشنواره ورزش های آبی و پروازی گیلان به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 14

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی نیز در حاشیه جشنواره ورزش‌های آبی و هوایی انزلی با اشاره به حضور پرشور ورزشکاران در این جشنواره اظهار کرد: اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، انجمن هیئت‌های ورزشی استان، نیروهای نظامی و انتظامی و تمامی دستگاه‌های مربوطه همکاری خوبی برای برگزاری باشکوه این جشنواره انجام دادند.

حسن خسته بند با بیان اینکه پروژه موج‌شکن انزلی به‌سختی قابل تکرار است، گفت: این پروژه با توجه به افزایش نرخ ارز با مبلغی بالغ‌بر 1000 میلیارد تومان قابل ساخت بوده و به همین دلیل قدر آن را باید بدانیم.

وی با بیان اینکه تکمیل برخی از پروژه‌های گردشگری باعث مباحث حاشیه‌ای شده است، افزود: این پروژه‌ها با انتقاد برخی مبنی بر آلودگی محیط‌زیست روبه‌رو شده و حال‌آنکه پروژه‌ها با کارشناسی انجام شدند.

بزرگترین جشنواره ورزش های آبی و پروازی گیلان به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 10

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در حاشیه‌این جشنواره با اشاره به میزبانی مناسب اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان اظهار کرد: هیئت‌های ورزشی شهرستان انزلی و هیئت انجمن‌های ورزشی استان گیلان زحمات بسیاری برای برگزاری مناسب جشنواره ورزش‌های آبی و هوایی شمال کشور در انزلی به خرج دادند.

مریم بخشی با بیان اینکه شهرستان انزلی بیشترین قهرمانان ورزشی استان در سطح کشور را دارد، افزود: انزلی از دیرباز شهری قهرمان‌پرور بوده و ورزشکاران این شهر مدال‌های فراوانی برای استان و کشورمان در عرصه‌های جهانی به ارمغان آورده‌اند.

وی با اذعان به برخورداری گیلان از امکانات گردشگری نظیر دریای کاسپین و رودهای پرآب در چهارفصل سال گفت: مواهب خدادادی گیلان زمین، عرصه را برای سرمایه‌گذاران فراهم کرده و از بخش خصوصی حمایت کامل انجام می‌دهیم.

بزرگترین جشنواره ورزش های آبی و پروازی گیلان به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 15

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی استان گیلان، نخستین جشنواره بزرگ ورزش‌های آبی و هوایی شمال کشور با استقبال پرشور علاقه‌مندان در 30 رشته ورزشی با حضور بیش از 200 تن از ورزشکاران برگزار شد، در حاشیه ‌این جشنواره با اهدای لوح و جوایز نقدی از فرشید سلمانپور رکورددار پاروزنی با قایق با پدل بورد، تقدیر شد.

برای دیدن عکس های بیشتر بزرگترین جشنواره ورزش های آبی و پروازی گیلان به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان بر روی کلمه بنادر و دریانوردی کلیک کنید.

۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۲۲:۱۵
کد خبر : ۴۷,۲۴۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید