ورود 4 کشتی حامل نهاده های دامی از ابتدای مهرماه امسال در بندر چابهار/ تخلیه و بارگیری کالای اساسی؛ مهم ترین اولویت بندر چابهار/ لزوم توجه دولت به افزایش جریان مبادلات کالایی در چابهار برگزاری جشن هفته وحدت در بندر چابهار ارتقای ارتباطات دریایی کشور در گرو تکمیل و اجرای طرح جامع/ روند مثبت پیشرفت پروژه های زیرساختی بندر چابهار اولین جلسه کمیته مخابرات دریایی بنادر جنوبی کشور در بندر چابهار افزایش 63 درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار نرم مثبت تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر چابهار/بارگیری و خروج 70 درصد کالاهای اساسی تخلیه شده مانور امداد و نجات و اطفای حریق شناورهای سنتی در بندر چابهار برگزار شد پهلوگیری 6 کشتی حامل 340 هزار تن کالای اساسی در بندر چابهار/ خروج روزانه 2500 تن کالا از بندر چابهار برگزاری مانور آمادگی مقابله با آلودگی نفتی در بندر چابهار تسهیلات ویژه به خطوط کشتیرانی و سرمایه‌گذارانی که کالای صادراتی و وارداتی خود را از طریق چابهار عبور دهند/ شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار/ عزم خوبی برای رونق چابهار شکل گرفته است
ایجاد نشاط و ارتقای سلامت جامعه از اهداف برگزاری نخستین جشنواره ورزش‌های آبی و هوایی شمال کشور / استقبال از حضور سرمایه‌گذاران در پروژه‌های مارینا انزلی / تقدیر از اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیل
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، نخستین جشنواره بزرگ ورزش‌های آبی و هوایی شمال کشور با استقبال پرشور علاقه‌مندان در 30 رشته ورزشی با حضور بیش از 200 تن از ورزشکاران برگزار شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان نیز در حاشیه‌ این جشنواره با اشاره به استقبال پرشور ورزشکاران و علاقه‌مندان به ورزش‌های آبی و هوایی اظهار کرد: هدف اصلی اداره بنادر و دریانوردی استان از برگزاری باشکوه این جشنواره، حفظ و ارتقای سلامتی جامعه ورزش گیلان است.

دکتر حمیدرضا آبایی با بیان اینکه نخستین جشنواره ورزش‌های آبی و هوایی شمال کشور در مجموعه گردشگری، مسافری و دریایی مارینا برگزار شد، افزود: این جشنواره نقش بسزایی در ایجاد شادی و نشاط در مردم انزلی و استان گیلان دارد.

وی با تأکید بر استقبال از حضور سرمایه‌گذاران در پروژه‌های مارینا انزلی بیان کرد: در این جشنواره مردم گیلان و به‌ویژه گردشگران با محیط دریایی و زیرساخت‌های انزلی آشنا شده و فضا برای سرمایه‌گذاری در این بخش‌ها فراهم است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به دیگر پروژه گردشگری دریایی مجتمع بندری انزلی که توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در حال ساخت و تکمیل است، بیان کرد: پیاده‌رو و طرح مبلمان شهری بر روی موج‌شکن غربی بندرانزلی در راستای تعامل شهر و بندر با محیطی امن و شاداب برای بهره‌مندی مردم استان و کشور به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

دکتر آبایی با بیان اینکه این جشنواره در 30 رشته ورزشی برگزار شد، افزود: این جشنواره در دو بخش مردان و بانوان در رده‌های سنی مختلف با همکاری هیئت انجمن‌های ورزشی و اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار شد.

بزرگترین جشنواره ورزش های آبی و پروازی گیلان به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 14

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی نیز در حاشیه جشنواره ورزش‌های آبی و هوایی انزلی با اشاره به حضور پرشور ورزشکاران در این جشنواره اظهار کرد: اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، انجمن هیئت‌های ورزشی استان، نیروهای نظامی و انتظامی و تمامی دستگاه‌های مربوطه همکاری خوبی برای برگزاری باشکوه این جشنواره انجام دادند.

حسن خسته بند با بیان اینکه پروژه موج‌شکن انزلی به‌سختی قابل تکرار است، گفت: این پروژه با توجه به افزایش نرخ ارز با مبلغی بالغ‌بر 1000 میلیارد تومان قابل ساخت بوده و به همین دلیل قدر آن را باید بدانیم.

وی با بیان اینکه تکمیل برخی از پروژه‌های گردشگری باعث مباحث حاشیه‌ای شده است، افزود: این پروژه‌ها با انتقاد برخی مبنی بر آلودگی محیط‌زیست روبه‌رو شده و حال‌آنکه پروژه‌ها با کارشناسی انجام شدند.

بزرگترین جشنواره ورزش های آبی و پروازی گیلان به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 10

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در حاشیه‌این جشنواره با اشاره به میزبانی مناسب اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان اظهار کرد: هیئت‌های ورزشی شهرستان انزلی و هیئت انجمن‌های ورزشی استان گیلان زحمات بسیاری برای برگزاری مناسب جشنواره ورزش‌های آبی و هوایی شمال کشور در انزلی به خرج دادند.

مریم بخشی با بیان اینکه شهرستان انزلی بیشترین قهرمانان ورزشی استان در سطح کشور را دارد، افزود: انزلی از دیرباز شهری قهرمان‌پرور بوده و ورزشکاران این شهر مدال‌های فراوانی برای استان و کشورمان در عرصه‌های جهانی به ارمغان آورده‌اند.

وی با اذعان به برخورداری گیلان از امکانات گردشگری نظیر دریای کاسپین و رودهای پرآب در چهارفصل سال گفت: مواهب خدادادی گیلان زمین، عرصه را برای سرمایه‌گذاران فراهم کرده و از بخش خصوصی حمایت کامل انجام می‌دهیم.

بزرگترین جشنواره ورزش های آبی و پروازی گیلان به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 15

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی استان گیلان، نخستین جشنواره بزرگ ورزش‌های آبی و هوایی شمال کشور با استقبال پرشور علاقه‌مندان در 30 رشته ورزشی با حضور بیش از 200 تن از ورزشکاران برگزار شد، در حاشیه ‌این جشنواره با اهدای لوح و جوایز نقدی از فرشید سلمانپور رکورددار پاروزنی با قایق با پدل بورد، تقدیر شد.

برای دیدن عکس های بیشتر بزرگترین جشنواره ورزش های آبی و پروازی گیلان به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان بر روی کلمه بنادر و دریانوردی کلیک کنید.

۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۲۲:۱۵
کد خبر : ۴۷,۲۴۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید