نایب قهرمانی بانوان اداره کل بنادر و دریانوردی در مسابقات دوگانه استانی
معاون مالی و اداری اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بانوان این اداره کل در رقابت های لیگ استانی در رشته دو گانه عنوان نایب قهرمانی را ازآن خود کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، سعید امیری افزود: مسابقات دوگانه قهرمانی لیگ بانوان استان، انتخابی المپیاد استعدادهای برتر به مناسبت دهه کرامت و با همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از 21 تیر ماه به میزبانی چابهار برگزار شد.

وی با بیان این که در این مسابقات ورزشکاران در قالب ۳ تیم از چابهار و تیم های زاهدان، ایرانشهر و سراوان به مصاف هم رفتند ادامه داد: در رده سنی جوانان مریم قاسمی، دینا غفوری و مونا دهمیری و رده بزرگسالان زهرا حسین زاده، زهرا قاسمی و مرضیه سرگزی عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

معاون مالی و اداری اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره به نتایج تیمی این دوره نیز اظهار کرد: تیم بالابان چابهار قهرمان این رقابت ها شد، تیم اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیم آرتین چابهار هم به کسب مقام سوم بسنده کرد.

شایان ذکر است: این مسابقات با اهدای حکم قهرمانی و جوایز به کار خود پایان داد.

۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۳۵
کد خبر : ۴۷,۲۷۷

نظرات بینندگان


برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.