بندر چابهار میزبان مسابقات تیم ملی فوتبال ساحلی می شود
مشاور ارشد فدراسیون فوتبال در بازدید از ظرفیت های ورزشی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از برگزاری رقابت های تیم ملی فوتبال ساحلی به میزبانی چابهار خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، حمید رضا بنی صدر؛ مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی شهید بهشتی چابهار با بیان این مطلب گفت: ساکت؛ سرپرست تیم ملی بزرگسالان و مشاور ارشد فدراسیون فوتبال، دقیقی؛ مشاور عمرانی این فدراسیون، سرمربی و دروازه بان اصلی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران و هیات همراه به دعوت اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از زیر ساخت های ساحلی چابهار بازدید کردند.
وی ادامه داد: در این بازدیدها امکانات و قابلیت های استان برای برگزاری مسابقات و تمرین تیم های ملی فوتبال ساحلی بسیار مناسب و بالا اعلام شد و ظرفیت های ورزشی بندر چابهار مورد استقبال نمایندگان فدراسیون فوتبال قرار گرفت‌.
 مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی شهید بهشتی چابهار افزود: در این بازدیدها پیشنهاد برگزاری مسابقات رسمی و بین المللی به تیم ملی فوتبال ساحلی ارائه شد که این موضوع موافقت اولیه مشاور ارشد فدراسیون فوتبال را به همراه داشت.
بنی صدر اضافه کرد: همچنین مقرر شد تیم ملی فوتبال ساحلی سنگال که درخواست بازی دوستانه را به کشورمان داده است در آینده نزدیک رقابت دوستانه ای را با تیم ملی ایران به میزبانی زمین ساحلی استاندارد چابهار برگزار کند.
شایان ذکر است: نمایندگان فدراسیون فوتبال در این سفر دو روزه به بندر چابهار از زمین فوتبال ساحلی و مدرسه فوتبال شهید بهشتی کوی بندر بازدید کردند، همچنین از خاک استفاده شده در زمین های ساحلی چابهار نمونه برداری شد.
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۰۵
کد خبر : ۴۷,۵۳۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید