با صدور حکمی از سوی نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی صورت پذیرفت؛
انتصاب مشاور ارشد در حوزه سواحل و امور بنادر سیستان و‌ بلوچستان
طی حکمی از سوی نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان های چابهار، کنارک، نیکشهر و قصرقند، صدیق آفرین مشاور ارشد در حوزه سواحل و امور بنادر استان منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان؛ عبدالغفور ایران نژاد نماینده مردم شهرستان های چابهار، کنارک، نیکشهر و قصرقند در مجلس شورای اسلامی با صدور حکمی صدیق آفرین، رئیس اداره سواحل و بنادر اداره کل بنادر و دریانوردی استان را به سمت مشاور ارشد در حوزه سواحل و امور بنادر و نماینده خود در بررسی طرح های کلان توسعه ای در سواحل مکران منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است: با توجه به دانش فنی، تجربه و شناخت از حوزه سواحل و بنادر مکران، قوانین حقوقی سواحل و بنادر و نیز طرح ها و اسناد بالادستی (طرح مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی، طرح ویژه توسعه سواحل مکران و ...) از این تاریخ به عنوان مشاور ارشد در حوزه سواحل و امور بنادر استان و نماینده اینجانب در بررسی طرح های کلان توسعه ای در سواحل مکران منصوب می گردید.

ایران نژاد، در متن این حکم ضمن اشاره به ظرفیت مرزهای دریایی استان، بنادر تجاری و شیلاتی، ترمینال های مسافری و مواد معدنی، بسترهای تسهیل گر سرمایه گذاری مناطق آزاد تجاری-صنعتی؛ استان سیستان و بلوچستان را به عنوان دروازه ای بین المللی در حوزه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی دانسته که می تواند در سطح ملی و بین المللی نقش آفرینی نماید.

نماینده مردم و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، ضمن ارسال  رونوشت این حکم به استانداری سیستان و بلوچستان، فرمانداران شهرهای ساحلی استان و دبیرخانه کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل خواستار همکاری با وی شد.

کسب عنوان رئیس برتر در حوزه سواحل و بنادر کشور در سال ۹۷ با اقدامات مثبت و پایه ای در استقرار طرح مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی استان، نهادینه کردن قانون در ساخت و سازهای ساحلی، حفاظت و نظارت بر سواحل و انجام مطالعات مهندسی سواحل از جمله هیدروگرافی و مانیتورینگ سواحل استان از سوابق کاری صدیق آفرین است.

حکم انتصاب صدیق آفرین

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۲
کد خبر : ۴۷,۵۹۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید