معاون فنی و مهندسی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان خبر داد:
بازسازی تجهیزات رادیویی بندر چابهار
تجهیزات رادیویی MF/HF DSC بندر چابهار با پشتوانه فنی و همکاری کارشناسان، مشاوران و پیمانکاران اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به طور کامل بازسازی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، عباس آذرپیکان؛ معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب گفت: تجهیزات رادیویی MF/HF-DSC این بندر ساخت کشور آلمان است که با توجه به تأکید بر بازسازی و بومی سازی این تجهیزات، متخصصان با تجربه کشورمان در این رابطه اقدام کردند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به نیاز بخش های مخابرات دریایی و عملیاتی MRCC این اداره کل و برقراری ارتباطات راه دور بنادر دوردست و شناورها به تجهیزات رادیویی MF/HF DSC، فاز مطالعاتی و بررسی های اولیه آن در بهمن ماه سال گذشته آغاز شد و خرداد ماه امسال عملیات بازسازی، راه اندازی و بومی سازی این تجهیزات به پایان رسید.
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان افزود: در نهایت با جمع آوری مستندات و با اتکا به دانش بومی و بررسی سیستم، ارتباط بین ریموت با بخش فرستنده و همچنین ارتباط فرستنده با ATU و ارتباط ATU با بخش گیرنده برقرار و سیستم به طور کامل و پس از انجام مراحل تست و برقراری ارتباط با سایر بنادر، تحویل مخابرات دریایی این اداره کل شد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۴۳
کد خبر : ۴۷,۶۱۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید