نقش و اهمیت بندر چابهار در اتصال بنادر حاشیه دریای خزر به اقیانوس هند/ تأکید دولت روسیه بر انتقال کالا به کشورهای شبه قاره هند از طریق بندر چابهار
میلوشکین سرگی مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی آستراخان روسیه در بازدید از بندر شهید بهشتی بر اهمیت و نقش بندر چابهار در اتصال بنادر حاشیه دریای خزر به اقیانوس هند تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان، میلوشکین سرگی مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی آستراخان روسیه عصر امروز پنج شنبه 24 مرداد از بندر شهید بهشتی چابهار بازدید کرد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی آستراخان روسیه طی بازدید از امکانات و زیرساخت های بندر چابهار با اشاره به اهمیت و نقش این بندر در اتصال بنادر حاشیه دریای خزر به اقیانوس هند گفت: برنامه دولت روسیه و تأکید شخص رئیس جمهور پوتین، استفاده از بندر چابهار در انتقال کالا به سایر کشورها خصوصاً شبه قاره هند و همچنین سرمایه گذاری در زمینه ایجاد و ساخت ترمینال اختصاصی از قبیل ترمینال اختصاصی کانتینر و فله مایع در بندر شهید بهشتی می باشد.

بهروز آقایی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان در این بازدید، ضمن معرفی ظرفیتها، زیرساخت‌های ایجاد شده، تخفیفات و تشویقات برای صاحبان کالا و سرمایه گذاران در بندر تأکید کرد: هیچ محدودیتی برای سرمایه گذاری و انتقال کالا از طریق بندر چابهار برای صاحبان کالا و سرمایه گذاران روس در این بندر وجود ندارد.

 در این بازدید میلوشکین سرگی را تاهیر الیف مدیرعامل شرکت مرفی (MURPHY) یکی از شرکت های بزرگ فورواردر در زمینه انتقال و جابجایی کالا در دریای خزر همراهی می کرد.

  

بازدید 2

۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۲۴
کد خبر : ۴۷,۶۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید