معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
اعزام تیم قایقرانی بندر چابهار به المپیاد ورزشی استعدادهای برتر
سعید امیری گفت: تیم قایقرانی دختران اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به دومین دوره مسابقات المپیاد ورزشی استعدادهای برتر کشور در اردبیل اعزام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان؛ سعید امیری معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: تیم قایقرانی بندر چابهار عازم دومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشوری در اردبیل شده است.
وی با اشاره به اینکه تیم قایقرانی دختران این اداره کل به مربیگری سعیده الهام و سرپرستی معصومه جعفری در اردوی آماده سازی رقابت های کشوری حضور دارند، گفت: خانم‌ها ستاره صوفی، یلدا پورشعبان و دینا غفوری از بندر چابهار به این رقابت ها اعزام شده اند.
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه رقابت های دومین المپیاد استعدادهای برتر کشور در دو رشته کُشتی و قایقرانی در روزهای 7 و 8 شهریور برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: برای اولین بار تیم قایقرانی دختران بندر به این رقابت ها اعزام شده که نشان از پیشرفت حوزه ورزشی سلامت این اداره کل می باشد.

5465 انتهای پیام/

۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۲۳
کد خبر : ۴۷,۸۱۸
کلیدواژه ها: بندر چابهار قایقرانی ورزش 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید