ورود 4 کشتی حامل نهاده های دامی از ابتدای مهرماه امسال در بندر چابهار/ تخلیه و بارگیری کالای اساسی؛ مهم ترین اولویت بندر چابهار/ لزوم توجه دولت به افزایش جریان مبادلات کالایی در چابهار برگزاری جشن هفته وحدت در بندر چابهار ارتقای ارتباطات دریایی کشور در گرو تکمیل و اجرای طرح جامع/ روند مثبت پیشرفت پروژه های زیرساختی بندر چابهار اولین جلسه کمیته مخابرات دریایی بنادر جنوبی کشور در بندر چابهار افزایش 63 درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار نرم مثبت تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر چابهار/بارگیری و خروج 70 درصد کالاهای اساسی تخلیه شده مانور امداد و نجات و اطفای حریق شناورهای سنتی در بندر چابهار برگزار شد پهلوگیری 6 کشتی حامل 340 هزار تن کالای اساسی در بندر چابهار/ خروج روزانه 2500 تن کالا از بندر چابهار برگزاری مانور آمادگی مقابله با آلودگی نفتی در بندر چابهار تسهیلات ویژه به خطوط کشتیرانی و سرمایه‌گذارانی که کالای صادراتی و وارداتی خود را از طریق چابهار عبور دهند/ شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار/ عزم خوبی برای رونق چابهار شکل گرفته است
مدیران کل برنامه و بودجه و توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بنادر و دریانوردی معارفه شدند
در مراسمی با حضور سید سعید سید علایی عضو هیأت عامل و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع، محمد حسین علامه به عنوان مدیرکل برنامه، بودجه و تحول اداری و محمدحسن اسدی به عنوان مدیرکل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بنادر و دریانوردی معرفی شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، سید علایی عضو هیأت عامل و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی در این مراسم مسئولیت را فرصت خدمتگذاری به مردم در نظام اسلامی دانست و تأکید کرد این فرصت کوتاه است و بایستی از همه ظرفیت های خود و مجموعه تحت مسئولیت در این راستا استفاده کرد. 
وی سازمان بنادر و دریانوردی را در شرایط کنونی در خط مقدم جنگ اقتصادی با آمریکا توصیف کرد و گفت : خوشبختانه همدلی و یکپارچگی و همکاری شایسته ای در بین ارگانهای دریایی وجود دارد و با این وحدت و همدلی می توان از گردنه های سخت عبور کرد. 
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی، اجرای سند برنامه ریزی نیروی انسانی، اصلاح ساختار و تشکیلات، اجرای اصلاح نظام اداری، راه اندازی سامانه یکپارچه اطلاعات کارکنان و اجرای طرح ارتقاء شایستگی را از جمله تکالیف مهم مدیرکل جدید توسعه منابع انسانی و پشتیبانی برشمرد.
سید علایی از تلاش، نظم و انضباط حاکم بر مجموعه بودجه، مالی و امور اداری سازمان قدردانی کرد و بر کار با برنامه، تفکر، نگاه سیستمی و کارشناسی و بر اساس ضوابط و مقررات تأکید کرد. 
در این مراسم، از خدمات و تلاشهای جواد جهاندار مدیرکل سابق توسعه منابع انسانی و پشتیبانی و همچنین لقمان پارسی نیا سرپرست اداره کل برنامه، بودجه و تحول اداری این سازمان قدردانی شد.
گفتنی است؛ محمدحسن اسدی که امروز به عنوان مدیرکل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی معرفی شد، دارای دکترای مدیریت کسب و کار و پیش از این مدیرکل اقتصادی و برنامه ریزی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوده است. معاون پشتیبانی سازمان مسکن و شهرسازی استان فارس، معاون فرمانداری شیراز، معاون پشتیبانی و عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهر جدید صدرا، معاون اداری و مالی و مالی و اقتصادی و شهردارشیراز از جمله مسئولیت های پیشین محمدحسن اسدی بوده است.
محمدحسین علامه مدیرکل برنامه، بودجه و تحول اداری نیز دارای کارشناسی ارشد حسابداری و از پرسنل با سابقه سازمان بنادر و پیش از این رییس اداره حسابداری کل سازمان بنادر و دریانوردی بوده است.

۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۴
کد خبر : ۴۸,۱۳۹
کلیدواژه ها: سید علایی 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید