پیام تبریک مدیرکل بنادر و‌ دریانوردی سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در پیامی ضمن ارج نهادن به ایثارگری های مرزبانان عرصه امنیت و انضباط اجتماعی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان؛ بهروز آقایی مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.
متن پیام:
«سیزدهم مهر روز نیروی انتظامی» فرصت مغتنمی است برای قدردانی از رشادت های غیورمردانی که در تحقق امنیت و اقتدار ایران اسلامی تلاش می نمایند.
دلیرمردانی که هوشیارانه و با صلابت پاسدار مرزهای پرافتخار کشور جمهوری اسلامی هستند و در جهت توسعه و امنیت پایدار مجاهدت می نمایند.
 مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان؛ ضمن ارج نهادن به ایثارگری های مرزبانان عرصه امنیت و انضباط اجتماعی؛ هفته نیروی انتظامی را به همکاران یگان حفاظت بنادر و دریانوردی استان و‌ خانواده های محترم آنان، فرماندهان یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی و بنادر، به ویژه فرماندهان و نیروهای نظامی و‌ انتظامی که در صیانت از مرزهای زمینی، دریایی و هوایی و‌ حراست از دستاوردهای انقلاب غرورآفرین نقش آفرینی می نمایند تبریک گفت.

انتهای پیام/

۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵
کد خبر : ۴۸,۱۷۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید