به مناسبت گرامیداشت روز آتش نشانی و هفته نیروی انتظامی برگزار شد
آیین تجلیل از پرسنل برتر آتش نشانی و یگان حفاظت بندر چابهار
آیین تجلیل از پرسنل برتر آتش نشانی و یگان حفاظت بندر چابهار به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی و هفته نیروی انتظامی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، بهروز آقایی؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در این مراسم که در بندر شهید بهشتی چابهار برگزار شد گفت: اقدام هایی که در حوزه اقتصادی، جذب سرمایه گذار و کالا در بندر چابهار انجام می شود مرهون خدمات پرسنل یگان حفاظت در راستای تامین امنیت است.

وی تصریح کرد: به واسطه اقدام های شایسته و موفق این پرسنل در حوزه ایمنی و امنیت، سرمایه گذاران و صاحبان کالا به این اطمینان رسیده اند که بندر چابهار می تواند لنگرگاهی برای سرمایه گذاری و صادرات و واردات کالا باشد.

آقایی ضمن تقدیر از آمادگی منسجم پرسنل اداره پدافند غیر عامل و HSE و اقدام های نوینی که در حوزه آتش نشانی در بندر چابهار انجام شده است بیان کرد: می طلبد اداره پدافند غیر عامل به منظور ارتقای کیفی خدمات با هدف گذاری مشخص به فعالیت خود ادامه دهد و نسبت به تشکیل کمیته های فرعی اقدام کند تا همچون گذشته از بروز حوادث ناگوار جلوگیری شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از تلاش پرسنل یگان حفاظت در حوزه امنیت و مبارزه با قاچاق نیز قدردانی کرد و خواستار برگزاری دوره های آموزشی به منظور تقویت بیش از پیش انسجام و آمادگی جسمانی پرسنل این یگان شد.

وی اظهار کرد: انتظار می رود به منظور مبارزه هر چه بیشتر با قاچاق و تنگ کردن عرصه بر قاچاقچیان از روش های مختلف و نوینی توسط یگان حفاظت بندر چابهار استفاده شود.

شایان ذکر است: در پایان این مراسم از پرسنل برتر آتش نشانی و یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان و کارکنان و مسئولان برتر شرکت ها در حوزه ایمنی و HSE تجلیل شد.

 

۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۷:۰۰
کد خبر : ۴۸,۲۰۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید