ورود 4 کشتی حامل نهاده های دامی از ابتدای مهرماه امسال در بندر چابهار/ تخلیه و بارگیری کالای اساسی؛ مهم ترین اولویت بندر چابهار/ لزوم توجه دولت به افزایش جریان مبادلات کالایی در چابهار برگزاری جشن هفته وحدت در بندر چابهار ارتقای ارتباطات دریایی کشور در گرو تکمیل و اجرای طرح جامع/ روند مثبت پیشرفت پروژه های زیرساختی بندر چابهار اولین جلسه کمیته مخابرات دریایی بنادر جنوبی کشور در بندر چابهار افزایش 63 درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار نرم مثبت تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر چابهار/بارگیری و خروج 70 درصد کالاهای اساسی تخلیه شده مانور امداد و نجات و اطفای حریق شناورهای سنتی در بندر چابهار برگزار شد پهلوگیری 6 کشتی حامل 340 هزار تن کالای اساسی در بندر چابهار/ خروج روزانه 2500 تن کالا از بندر چابهار برگزاری مانور آمادگی مقابله با آلودگی نفتی در بندر چابهار تسهیلات ویژه به خطوط کشتیرانی و سرمایه‌گذارانی که کالای صادراتی و وارداتی خود را از طریق چابهار عبور دهند/ شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار/ عزم خوبی برای رونق چابهار شکل گرفته است
بازنگری در قراردادهای بندر انزلی در دستور کار قرار گرفته است/ راه‌اندازی ساختمان خدماتی سرمایه‌گذاری در انزلی
مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: بازنگری در قراردادها در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارشپایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حمیدرضا آبایی در حاشیه نشست مشترک با سرمایه‌گذاران بندر انزلی، اظهارداشت: مهم ترین هدف از برگزاری نشست های تخصصی با سرمایه گذاران تعامل و همفکری برای رفع مشکلات است.

وی افزود: اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان درصدد است شرایطی فراهم کند که سرمایه‌گذاران بتوانند با جدیت به فعالیت خود ادامه دهند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان با بیان اینکه بازنگری در قراردادها در دستور کار قرار گرفته است، تصریح کرد: امیدواریم شرایط برد- برد برای سرمایه‌گذاران فراهم شود.

وی ایجاد سرمایه‌گذاری ارزش افزوده در بندر انزلی را یکی دیگر از طرح های مورد تأکید سازمان بنادر و دریانوردی عنوان و تصریح کرد: انجام فعالیت‌های ارزش افزوده، لجستیک و تولیدی بسیار حائز اهمیت بوده و از جمله مواردی است که به دنبال تحقق آن در بندر انزلی هستیم تا با جذب سرمایه‌گذاران شرایط برای سرمایه‌گذاری در محیط بندری فراهم شود که علاوه بر نگاه به کالاهای وارداتی به کالاهای صادراتی و تولیدات مورد نیاز داخل نیز توجه شود.

آبایی ادامه داد: در بندر انزلی اراضی به محدوده فعالیت‌های ارزش افزوده لجستیکی و تولید اختصاص داده شده که سرمایه گذاران می توانند از آن استفاده کنند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی با تأکید بر اهمیت ایجاد سرمایه‌گذاری ارزش افزوده در بندرانزلی، گفت: سرمایه‌گذار در این طرح علاوه بر واردات به کالاهای صادراتی و تولید داخل نیز توجه می کند.

آبایی اظهارداشت: راه‌اندازی ساختمان خدماتی سرمایه‌گذاری در انزلی از دیگر مواردی است که توسط اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان پیگیری می شود. 
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۱
کد خبر : ۴۸,۵۶۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید